Agifa

ilość znalezionych towarów: 9

  Agifa to rodzinna palarnia kawy, która od 2010 roku łączy pasję do kawy z techniczną doskonałością. Specjalizuje się w paleniu ziaren kawy, dostarczając swoim klientom wyjątkowe doznania smakowe. Oferta kaw ziarnistych obejmuje starannie wyselekcjonowane ziarna pochodzące z małych plantacji na całym świecie, które przekształcane są w aromatyczne mieszanki idealne na każdą okazję.

  Kawa Ziarnista Agifa

  Kawa ziarnista Agifa to esencja smaku i aromatu, stworzona z myślą o prawdziwych koneserach. W ofercie znajdują się różnorodne mieszanki, które zaspokoją każde podniebienie. W ofercie marki Agifa znajdziecie 100% arabiki — blendy ziaren z różnorodnych zakątków świata: z Brazylii, Kolumbii, Etiopii, Indonezji, czy Kenii oraz mieszanki arabiki z robustą w różnorodnych proporcjach.

  Kawy ziarniste Agifa są doskonałe do ekspresów ciśnieniowych kawiarek oraz do tradycyjnego parzenia gwarantując bogaty i głęboki smak. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem mocnego espresso, czy potrzebujesz kofeinowego pobudzenia, w sklepie Konesso znajdziesz idealną kawę Agifa. Dostępne w naszym sklepie w kilogramowych opakowaniach.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel