Kawa ziarnista KawePale

ilość znalezionych towarów: 23

  Interesuje Cię tradycyjna lub smakowa kawa ziarnista KawePale? W naszym sklepie internetowym zanurzysz się w bogactwie smaków, które wywodzą się z najwyższej jakości ziaren z egzotycznych zakątków świata, w tym z malowniczych plantacji Etiopii i zielonej Brazylii. Oferujemy produkty KawePale o różnej zawartości kofeiny, więc każdy wybierze najlepszą – zapraszamy!

  Kawa ziarnista KawePale – ziarna w każdym wydaniu!

  W tej kategorii zobaczysz kawę single, gdzie jedno pochodzenie oznacza jedyny w swoim rodzaju smak. Każda paczka opowiada inną historię, przenosząc w podróż przez aromatyczne krainy Etiopii czy też brazylijskie krajobrazy. Oferujemy też mocniejsze blendy, w których połączenie arabiki i robusty zapewnia charakterne kompozycje skradające podniebienie.

  W naszej ofercie znajduje się kawa ziarnista o różnej zawartości kofeiny i nie inaczej jest w przypadku produktów KawePale. Wybierz ziarna o niskiej zawartości kofeiny, jeśli pragniesz delikatnego pobudzenia, sięgnij po średnią dawkę, gdy potrzebujesz przyjemnego zastrzyku energii, lub wybierz kawę o zawartości kofeiny na wysokim poziomie, co da Ci energię na cały dzień.

  Kawa ziarnista KawePale – od tradycyjnego smaku, aż po owocowe i korzenne

  Lubisz różnorodność smaków w kofeinowym świecie? Producent KawePale gwarantuje dostęp do praktycznie każdego aromatu. Ciesz się czekoladowymi uniesieniami, rozkoszuj soczystymi brzoskwiniami lub odpręż przy aromacie jaśminu. A może lubisz korzenne smaki? Odkryj kawę z cynamonem, która pozwoli Ci poczuć świąteczny klimat.

  Kawy pochodzą z polskiej palarni, są dostępne w pojemnościach 250 g i 1 kg, a także nadają się do parzenia metodami tradycyjnymi, alternatywnymi oraz w ekspresach. Można cieszyć się ich aromatem zarówno w domu, jak i kawiarni – sprawdzą się w każdym miejscu. Wśród nich są kawy, które w teście jakości SCA otrzymały ponad 80 punktów, co świadczy o ich jakości i docenieniu przez prawdziwych ekspertów!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel