Ekspresy do kawy Morning

ilość znalezionych towarów: 2

  Minimalistyczny ekspres do kawy marki Morning

  Intuicyjne w obsłudze, przystosowane do parzenia wielu rodzajów kawy i w dobrej cenie – to wyróżnia dobre ekspresy do kawy na kapsułki. Kategorię wyposażyliśmy w ekspresy do kawy Morning – to urządzenia, które jako pierwsze na świecie stworzono z myślą o kapsułkach jakości specialty. Mają wiele funkcji, są obsługiwane również przez aplikacje i nadają się zarówno do domu, jak i biura. Poznaj możliwości ekspresu Morning!

  Ekspresy do kawy Morning

  Marzysz o eleganckim czarnym ekspresie, a może interesuje Cię stylowy biały desing? W naszej ofercie prym wiedzie ekspres do kawy Morning w obydwóch wydaniach, który nie tylko cieszy oko, ale i zapewnia dostęp do wielu udogodnień i funkcji. O jakich mowa?

  Ekspres do kawy Morning Nespresso ma wgrane 10 domyślnych przepisów, co pozwoli Ci każdego dnia cieszyć się innym smakiem kofeinowego naparu. Możesz też tworzyć własne przepisy, co daje wręcz nieograniczone możliwości delektowania się kawą. Ekspresy Morning wyposażono w ekrany OLED, dzięki którym obsługa jest tak intuicyjna, że poradzą sobie z nią nawet osoby niezaznajomione z technologiami. Urządzeniami możesz też sterować przez dedykowaną aplikację.

  Ekspresy na kapsułki z tej kategorii dają także możliwość kontroli temperatury w zakresie 75°C-98°C i kontroli ciśnienia, co gwarantuje jeszcze większe możliwości parzenia. Bez trudu przygotujesz zróżnicowaną, ulubioną konsystencję i smak małej czarnej. Z naszego sklepu zamówisz różne ekspresy do kawy, nie tylko kapsułkowe, więc zachęcamy do poznania asortymentu!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel