Kawa ziarnista Java Coffee

ilość znalezionych towarów: 39

Kawa prosto ze słonecznej Kolumbii, klimatycznych Chin, a może egzotycznej Kostaryki? W tej kategorii znajduje się kawa ziarnista Java Coffee z wielu zakątków świata. To 100% arabika, czyli najbardziej ceniona odmiana, która ma w większości niską i średnią zawartość kofeiny. Łagodniejsza i bez nadmiaru goryczki nada się do dowolnego miejsca – nie tylko mieszkania, ale i do biura. Kawa Java z polskiej palarni to jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji!

Kawa ziarnista Java Coffee – oryginalna arabika

Uwolnij smak świeżo palonych ziaren! Rozkoszuj się aromatem małej czarnej, która jest dostępna nie tylko w tradycyjnym smaku, ale i z dodatkiem przeróżnych aromatów na przykład cynamonu, czekolady, jagody, a nawet niecodziennych – białego grejpfruta, cytryny i wędzonej śliwki. Tak pyszna kawa ziarnista zaskoczy Cię kakofonią ciekawych smaków.

Kawa ziarnista Java Coffee ma trzy stopnie wypalenia: jasny, średni i ciemny, więc każdy smakosz kofeinowego napoju prędko wybierze perfekcyjny na miarę własnego podniebienia. Produkty różnią się też stopniem goryczy, kwasowości i zawartością kofeiny – te informacje znajdziesz w opisach kaw, więc bez trudności zamówisz wymarzone opakowanie pełne kuszących ziaren.

Java Coffee to polska palarnia kawy powstała z myślą o miłośnikach naprawdę dobrej kawy. Istnieje od 2001 roku i jest pierwszą palarnią kawy powstałą w Warszawie. Java Coffee oferuje kawy ziarniste wypalone w dwóch profilach: pod espresso oraz pod metody alternatywne do praktycznie każdego rodzaju ekspresu.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel