Kawa mielona Italcaffe

ilość znalezionych towarów: 4

  50 lat tradycji sprawia, że producent Italcaffe podbija nie tylko włoski, ale i światowy rynek. Z tego względu kawa mielona Italcaffe cieszy się rosnącą popularnością w Polsce, tym bardziej że marka zdobyła "Złoty medal" w kategorii "Włoskie mieszanki do espresso". Do wyboru są kawy zarówno o niskiej, jak i wysokiej zawartości kofeiny, więc na pewno kupisz idealną na miarę własnych potrzeb. Doskonale nadają się do domu, biura, ale i kawiarni – osobiście skosztuj ich fenomenu!

  Kawa mielona Italcaffe – niska i wysoka zawartość kofeiny

  Włoski producent Italcaffe trafia w gusta każdego smakosza kawy, a to dlatego, że oferuje różne mieszanki – w tym 100% arabikę, 30% arabiki i 70% robusty, 40% arabiki i 60% robusty oraz 50% arabiki i 50% robusty. Dzięki temu nigdy nie zaznasz nudy w kofeinowym świecie, a przy tym szybko wybierzesz ulubione proporcje – kawa Italcaffe słynie z różnorodności.

  W tej kategorii zobaczysz przede wszystkim mieszanki z Azji lub Brazylii. Różnią się nie tylko zawartością kofeiny, ale i stopniem palenia i kwasowością, co jeszcze bardziej urozmaica zakup. Niektóre mieszanki wyróżnia ciekawy profil smakowy na przykład suszonych owoców i kakao, inne natomiast cechuje czysty i oryginalny smak kawy.

  Produkty Italcaffe nadają się do parzenia klasycznego espresso, ale i tworzenia przeróżnych mlecznych kaw – możesz eksperymentować i odkrywać nowe smaki, korzystając z szerokiego wachlarza możliwości. W naszej ofercie znajduje się też kawa ziarnista od producenta Italcaffe idealna do parzenia w ekspresach.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel