COFFIX

ilość znalezionych towarów: 14

   COFFIX - wysokiej jakości środki do czyszczenia i konserwacji ekspresu do domu

   Polska firma, która powstała w 2020 roku COFFIX podbija rynek. Urodzona z pasji do kawy i wieloletniego doświadczenia w branży, marka COFFIX oferuje rozwiązania, które doskonale odpowiadają na potrzeby zarówno indywidualnych, biurowych jak i gastronomicznych użytkowników ekspresów do kawy.

   Ekspres do kawy zasługuje na najlepsze

   Pragnąc przekształcić zwykły obowiązek konserwacji w przyjemne doświadczenie, COFFIX stworzył gamę wysokiej jakości środków konserwacyjnych do ekspresów ciśnieniowych wszystkich marek. Niezależnie od tego, czy posiadasz ekspres Saeco, Philips, Krups, DeLonghi, Jura, czy jakiejkolwiek innej marki - COFFIX zapewnia kompleksową pielęgnację Twojego urządzenia.

   Bogactwo oferty

   Oferta COFFIX obejmuje pełen asortyment produktów potrzebnych do utrzymania ekspresu w idealnej kondycji. Poczynając od filtrów, poprzez tabletki do czyszczenia, aż po odkamieniacze i płyny do czyszczenia systemu spieniania mleka. Wszystko to, aby pozwolić Ci cieszyć się idealną filiżanką kawy, każdego dnia.

   Jakość spotyka oszczędność

   Tworząc naszą ofertę, stawiamy na zgodność z dwoma kluczowymi wartościami - jakością i oszczędnością. Misja COFFIX to dostarczanie produktów stworzonych z najlepszych składników dostępnych na rynku, jednocześnie zachowując przystępną cenę. Nie musisz już wybierać między wysoką jakością a niską ceną. COFFIX łączy te dwie cechy, dostarczając produkty najwyższej jakości w niskiej cenie.

   Produkty ekologicznie i przyjazne dla użytkownika

   W trosce o planetę COFFIX wykorzystuje ekologiczny węgiel aktywny z łupin kokosowych w filtrach, a butelki do produktów płynnych wykonane są w 100% z plastiku nadającego się do recyklingu. Dodatkowo wszystkie produkty są opatrzone jasnymi instrukcjami użycia, dzięki czemu są one czytelne i widoczne.

   Bezustannie sprawdzana jakość

   Zachowując jakość na poziomie oryginalnych produktów, COFFIX oferuje klientom znacznie tańszą alternatywę. Marka nieustannie testuje i weryfikuje produkty, używając ich przy serwisie najpopularniejszych marek ekspresów. COFFIX dostosowuje swoją ofertę do najnowszych trendów i modeli, zapewniając, że Twój ekspres jest zawsze w najlepszym stanie. Pozwól COFFIX zadbać o Twój ekspres, gwarantując doskonały smak świeżo zmielonej kawy każdego dnia.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel