Młynki do kawy Zwilling

ilość znalezionych towarów: 2

  Odkryj sekrety doskonałej kawy, mieląc ziarna własnym tempem z młynkami Zwilling, które przekształcą Twoją chwilę przyjemności z filiżanką w prawdziwe doświadczenie smakowe. Te automatyczne młynki do kawy kupisz w dwóch kolorach: srebrnym i czarnym. Powstały z trwałej stali nierdzewnej odporniejszej na rdzę, więc posłużą przez lata. Z ich pomocą przygotujesz nawet 12 filiżanek kawy!

  Młynek do kawy Zwilling

  Młynek do kawy niemieckiej marki Zwilling to automatyczne urządzenie, które umożliwia przygotowanie doskonałej małej czarnej lub mlecznej w zaciszu czterech ścian. Zaprojektowany do wykorzystania zarówno w domu, jak i w biurze, młynek Zwilling jest wyposażony w stożkowe żarna ze stali nierdzewnej. Dzięki temu gwarantuje równomierne i precyzyjne mielenie ziaren oraz wydobywa z nich oryginalny i najgłębszy aromat.

  Czy wiesz, że młynek do kawy Zwilling oferuje aż… 140 dostępnych poziomów mielenia? Umożliwia przygotowanie idealnej kawy do espresso, kawy przelewowej czy nawet french pressu. Dzięki funkcji pulse, czyli precyzyjnemu porcjowaniu, masz kontrolę nad ilością zmielonej kawy – zaserwujesz od 1 do 12 filiżanek.

  Młynek Zwilling doskonale współpracuje z ekspresem przelewowym Zwilling. Uchwyt filtra jest kompatybilny z otworem młynka, co gwarantuje bezpośrednie mielenie kawy do filtra i parzenie jej w ekspresie. W naszym sklepie młynki do kawy to nie tylko sprzęt, to jednocześnie zaproszenie do podróży po bogatym krajobrazie smakowym, gdzie każde ziarno ma znaczenie. Zapraszamy!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel