Kosze upominkowe i zestawy prezentowe z kawą

ilość znalezionych towarów: 23

  Aby sprawić odpowiedni prezent naszym najbliższym, często musimy się nieźle wysilić. Zadanie to wymaga poświęcenia odrobiny czasu i włożenia dużych starań w dobranie właściwego upominku. Każdy z nas przecież pragnie uszczęśliwiać najbliższych. Satysfakcję z prezentu gwarantują produkty najwyższej jakości i estetyczne opakowanie. W tym celu sklep Konesso proponuje idealne rozwiązanie, którym są zestawy prezentowe z dostawą do domu. Niezależnie od okazji zestawy prezentowe od Konesso są wspaniałym prezentem dla każdego.

    

  W koszu upominkowym mogą znaleźć się dowolne produkty najwyższej jakości z oferty naszego sklepu. Możesz wybrać czy mają się w nim znajdować kawy, herbaty czy zupełnie coś innego. Wybierzesz odpowiedni prezent dostosowany dla kobiety oraz mężczyzny.

  Jedną z propozycji na prezent dla naszych klientów są kosze upominkowe z kawą. Skomponowane specjalnie dla miłośników wyśmienitej kawy. W koszu znajdą się produkty z naszej oferty takich firm jak BazzaraCaffe del Faro czy Etno Caffe. Świeże, najwyższej jakości kawy ziarniste, mielone, w saszetkach lub kapsułkach.

  Osoby lubiące kawy z małą zawartością kofeiny znajdą dla siebie odpowiednie stuprocentowe arabiki. Dla tych, co wolą mocniejsze doznania z kawą, polecamy rozmaite mieszanki arabiki i robusty. Kawosze posiadający ekspresy z możliwością wykorzystania saszetek E.S.E. mają możliwość wyboru wielu produktów z naszej oferty. Usatysfakcjonowani kawą w kapsułkach, będą również osoby ceniące szybkość i wygodę parzenia.

    

  Zestawy prezentowe z kawą

  Wszystkie zestawy upominkowe zawierają kawy, z których ucieszy się każdy amator, jak i wytrawny koneser. Starannie zapakowany towar i szybka wysyłka prosto do domu gwarantuje Waszą satysfakcję.

     

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel