Ekspresy do kawy Izzo

ilość znalezionych towarów: 7

  Ekspres do kawy Izzo - idealny zarówno do domu jak i kawiarni

  Marzy Ci się ekskluzywny ekspres ciśnieniowy kolbowy, dzięki któremu przygotujesz włoski specjał kawowy, taki jak espresso czy mleczne cappuccino? W tej kategorii znajdziesz ekspresy do kawy Izzo – fenomenalnie nadają się nie tylko do użytku domowego, ale i kawiarni, chętnie korzystają z nich bariści. To urządzenia dla prawdziwych smakoszy oryginalnej małej czarnej w wielu wydaniach!

  Prestiżowe ekspresy do kawy Izzo

  Oryginalny włoski ekspres do kawy – Izzo oferuje urządzenia z wysokiej półki, które zadowolą zwłaszcza prawdziwych pasjonatów charakternej kawy oraz baristów. Producent dostarcza przede wszystkim ekspresy ciśnieniowe kolbowe, przy których ważne jest też ręczne operowanie urządzeniem.

  Co wyróżnia ekspres Izzo? Tradycyjny design, obudowa ze stali nierdzewnej odpornej na korozję oraz dodatkowe funkcje na przykład izolacja termiczna bojlera, timer zaparzania i spienianie mlekaEkspresy do kawy od włoskiej marki pozwalają delektować się nie tylko tradycyjnym espresso, ale i mlecznym latte, kremowym cappuccino i pozostałymi rodzajami kofeinowych rarytasów.

  Ekskluzywna włoska marka Izzo

  Wyobraź sobie rdzawy, górujący nad miejscowością Boscoreale wulkan Wezuwiusz – to właśnie u jego stóp mieści się włoska palarnia Izzo Caffe. Ta znamienita, ponad 40-letnia marka słynie z wybornego, neapolitańskiego espresso, ale w jej ofercie znajdziesz też właśnie ekskluzywne ekspresy do kawy utrzymane w minimalistycznym, srebrnym designie. Bez wątpienia urządzenia od Izzo staną się ozdobą każdej kawiarni oraz domowej lub biurowej kuchni.

  Dźwignia ekspresu powoduje, że proces parzenia kawy staje się swoistą ceremonią, wstępem do wyjątkowych smakowych uniesień. Jeśli do tego dodamy elektroniczne sterowanie temperaturą parzenia kawy, przejrzysty wyświetlacz LCD i zawory bezpieczeństwa, otrzymamy zaawansowane urządzenie utrzymane w tradycyjnym tonie. W naszej ofercie znajdziesz też oryginalne kawy Izzo, wśród którym prym wiodą: Izzo Gold, Izzo Silver oraz Izzo Vivi Giamaica.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel