Kawa mielona Costa Coffe

ilość znalezionych towarów: 15

  Costa Coffee to brytyjska sieć kawiarni z siedzibą w Dunstable, która została założona w 1971 w Londynie przez włoskich braci Sergio i Bruno Costa. Firma obecnie posiada ponad 3000 kawiarni w 30 krajach, co sprawia, że Costa Coffee to największa sieć kawiarni w Wielkiej Brytanii oraz druga co do wielkości na świecie.

  Na początku swojego istnienia Costa Coffee dostarczała kawę do londyńskich kawiarni oraz firm cateringowych, pierwsza kawiarnia Costa Coffee powstała w 1978 roku przy Vauxhall Bridge Road w Londynie. Otwarcie tysięcznego lokalu spod szyldu Costa Coffee miało miejsce w Cardiff w 2009 roku. Od tego czasu popularność i zapotrzebowanie na kawę marki Costa Coffee zdecydowanie poszybowało w górę, dzięki czemu dziś kawiarnię Costa Coffee możemy spotkać niemal na całym świecie.

  Kawa mielona Costa Coffee do domu

  Costa Coffee to sieć kawiarni, w której możemy kupić nasz ulubiony napój w wybranej postaci, ale Costa Coffee stworzyła również kawę mieloną do przygotowania we własnym domu. Kawa mielona Costa Coffee Home Edition to mieszanki składające się wyłącznie z najlepszych gatunków kawy, ponieważ standardy Costa Coffee spełnia mniej niż 5% światowej produkcji kawy. Wszystkie kawy mielone Costa Coffee posiadają także certyfikat Rainforest Alliance, który jest dowodem na to, że producent dba o dobro środowiska oraz plantatorów i ich rodzin.

  W ofercie Home Edition znajdują się kawy Costa Coffee dostosowane do potrzeb każdego konsumenta. Oryginalne mieszanki Costa Coffee Signature Blend to kompozycje arabiki i rousty, które zostały stworzone przez braci Costa. Aby uzyskać najlepszy smak, założyciele firmy potrzebowali aż 112 prób. Kawa mielona Costa Coffee do domu pozwala nam odwzorować ten doskonały smak bez konieczności odwiedzania kawiarni.

  Costa Coffee oferuje także wysokiej jakości 100% arabiki, które urzekają nas bogatym smakiem i aromatem. Kawa mielona Costa Coffee Bright Blend to mieszanka arabiki, która idealnie sprawdzi się w formie kawy czarnej oraz z mlekiem. Kolejną opcją jest Costa Coffee Colombian Roast, czyli stuprocentowa arabika Single Origin pochodząca wyłącznie z kolumbijskich plantacji. Jest to średnio palona kawa mielona, która charakteryzuje się nutami miodu i pomarańczy wyczuwalnymi w smaku oraz karmelowym aromatem.

  Mielona kawa Costa Coffee jest dostępna w opakowaniach o pojemności 200g, które sprawdzą się przede wszystkim w naszych domach. Kawy mielone Costa Coffee są polecane do przygotowania w kawiarkach, zaparzaczach french press czy w sposób tradycyjny, ale możemy je także z powodzeniem zaparzyć w ekspresach automatycznych i kolbowych. W sklepie internetowym Konesso.pl znajdziesz ofertę kaw mielonych Costa Coffee Home Edition.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel