Herbaty The Tea Makers

ilość znalezionych towarów: 10

  The Tea Makers of London to gwarancja smaku najlepszej herbaty

  The Tea Makers to wielokrotnie nagradzana marka herbaciana w Wielkiej Brytanii, która oferuje bogaty wybór herbat i zaparzaczy. Specjaliści uprawiają wszystkie liście w najbardziej szanowanych ogrodach herbacianych na całym świecie, a następnie są one degustowane przez ekspertów The Tea Makers. Firma ściśle współpracuje z plantatorami herbaty, aby zapewnić swoim klientom produkt najwyższej jakości.

  Herbata The Tea Makers – czarna, biała, zielona i ziołowa

  W naszej ofercie zobaczysz wysokiej jakości herbaty czarne, zielone, ziołowe i białe od The Tea Makers. W postaci sypanej dla osób ceniących tradycyjne parzenie oraz w saszetkach dla kochających wygodę. Jest to nie lada gratka dla miłośników najlepszych napojów teinowych.

  Liście pochodzą z Tajwanu, Chin i Japonii, dzięki czemu posmakujesz różnych zakątków świata. Do wyboru są zbiory z różnych pór roku na przykład wiosenne i letnie, dostarczamy też herbatę The Tea Makers w opakowaniach o różnej pojemności – zarówno mniejszych 50 g i 100 g, jak i większych 150 g, 250 g i 300 g.

  Producent The Tea Makers – herbaty zamknięte w eleganckich pojemnikach

  Jeśli szukasz eleganckiego prezentu dla bliskiej osoby lub po prostu cenisz designerskie opakowania w swojej kuchni, herbata The Tea Makers to strzał w 10. Większość suszu lub torebek nadaje się do podwójnego zaparzenia, co przekłada się na dodatkowe oszczędności. W tej kategorii znajdziesz również nieoczywiste smaki – na przykład zielona herbata Fujian Mao Feng ma nieco trawiasty posmak i jest doceniana nawet przez osoby, które nie przepadają za zieloną odmianą.

  Każdy łyk to podróż przez smaki, aromaty i historię herbaty. Dla klientów przygotowujemy również cenne wskazówki i porady, jak przygotować idealną herbatę, aby cieszyć się jej pełnią smaku – przy każdym produkcie (w opisie) poznasz instrukcję zaparzania i szczegółową specyfikację.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel