Ręczne młynki do kawy Rhinowares

ilość znalezionych towarów: 1

  Młynek Rhinowares to doskonała propozycja dla osób aktywnych, podróżujących. To ręczny młynek do kawy idealny do mielenia kawy pod alternatywne metody. Młynek Rhinowares możesz zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest wykorzystanie młynka elektrycznego. Jednorazowo zmielisz z jego pomocą nawet ponad 20 g kawy. Wybierz poręczny młynek na każdy wyjazd!

  Młynek do kawy Rhinowares na każdą podróż

  Ręczne młynki do kawy również mają swoje zalety. Przede wszystkim dają pełną kontrolę nad procesem mielenia, co pozwala dostosować grubość mielenia do różnych metod parzenia kawy. Są też ciche i nie wymagają zasilania, co sprawia, że są mobilne i łatwe do przenoszenia. Ponadto, wielu miłośników kawy uważa, że samodzielne mielenie ziaren jest swoistym rytuałem, który dodaje uroku przygotowywaniu ulubionego napoju.

  Młynki do kawy Rhinowares to jedne z najbardziej poręcznych młynków – świetnie nadają się do zabrania w dowolną podróż. Mają solidną obudowę ze stali, która jest nie tylko odporniejsza na uszkodzenie mechaniczne, ale i na działanie szkodliwej wilgoci. Młynki są wyposażone w łatwo odczepianą rączkę, dzięki której przechowywanie urządzenia jest jeszcze prostsze. Do młynka jest dołączony adapter, więc z łatwością zmielisz kawę bezpośrednio do zaparzacza.

  Dużą zaletą młynka są stożkowe, ceramiczne żarna, które dają możliwość regulacji stopnia zmielenia kawy. Nie zmieniają one smaku małej czarnej, dlatego są idealnym rozwiązaniem dla prawdziwych smakoszy kofeinowych napojów.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel