Kawa mielona Starbucks®

ilość znalezionych towarów: 6
  Kawa mielona Starbucks

  Starbucks to marka, która jest jednym z największych producentów i sprzedawców kawy na świecie. W 50 krajach świata możemy zliczyć ponad 15 000 lokali spod szyldu Starbucks, co jest niebywałą liczbą. Pierwsza z kawiarni Starbucks powstała w 1971 roku w Pike Place Market w Seattle w stanie Waszyngton. Nazwa marki Starbucks pochodzi z powieści "Moby Dick" i nawiązuje do romantycznych żeglarzy, którzy jako pierwsi trudzili się handlem kawą. Wielki sukces kawiarni Starbucks to zasługa wysokiej jakości kawy, ale również wzorowej obsługi i panującej w niej rodzinnej atmosfery, która sprawia, że klienci chętnie do niej wracają. Teraz swoją ulubioną kawę marki Starbucks możesz przygotować we własnym domu.

  Kawa mielona Starbucks

  Starbucks kawa mielona to została stworzona z myślą o fanach kawiarnianych specjałów, którzy chcą cieszyć się nimi we własnych domach. W każdym opakowaniu znajduje się zmielona kawa ziarnista, którą doskonale znamy z naszych ulubionych kawiarni Starbucks. Kawy te dostępne są w trzech odsłonach i różnią się od siebie stopniem palenia, intensywnością, smakiem oraz aromatem. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy dobrać kawę mieloną Starbucks do swoich potrzeb i preferencji smakowych.

  Każda kawa mielona Starbucks to zmielone starannie dobrane ziarna arabiki, które pochodzą z krajów Ameryki Łacińskiej. Dzięki temu mamy gwarancję kawy o bogatym i szlachetnym smaku, która zachwyci każdego konesera. Są to kawy, których nie musimy dodatkowo mielić przed przygotowaniem, dlatego dają nam dużą swobodę i wygodę podczas procesu parzenia.

  Jak zrobić kawę Starbucks?

  Kawa mielona Starbucks jest polecana do wielu metod parzenia. Jednym z popularniejszych sposobów na przygotowanie kawy Starbucks jest ręczny zaparzacz french press, który wydobywa z niej najlepsze właściwości smaku i aromatu i gwarantuje czysty napar pozbawiony fusów. Inny zaparzaczem polecanym do kawy mielonej Starbucks jest tradycyjna włoska kawiarka moka, która pozwala nam uzyskać esencjonalny napar o wyrazistym smaku i niezwykłym intensywnym aromacie. Jeżeli nie posiadamy w domu żadnego z wymienionych zaparzaczy, to kawę Starbacks możemy przygotować również w tradycyjny sposób, zalewając ją wodą. Kawę mieloną Starbucks w domu możemy przygotować w postaci aromatycznej kawy czarnej lub z dodatkiem mleka, które sprawi, że napar będzie zdecydowanie delikatniejszy w smaku.

  Kawa mielona Starbucks do domu

  Kawa mielona Starbucks jest dostępna w 3 odsłonach: jasno, średnio i ciemno palona. Każdą z nich możemy otrzymać w opakowaniu o pojemności 200 g, co sprawia, że są to kawy przeznaczone do użytku domowego. Kawy mielone Starbucks dedykowane są do ciśnieniowych metod parzenia we włoskim stylu, dlatego doskonale sprawdzą się w ekspresach automatycznych, kolbowych, ale także w kawiarkach moka. Każda z kaw składa się z wysokiej jakości zmielonych ziaren arabiki, które sprawiają, że przygotowany z nich napój posiada bogaty smak oraz intensywny aromat. Kawy mielone Starbucks zachwycą każdego miłośnika intensywnego smaku kawy czarnej, ale również przypadną do gustu fanom kaw mlecznych.

  Kawa mielona Starbucks dostępna jest teraz w sklepie Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel