Kawa ziarnista Czarna Fala

ilość znalezionych towarów: 20

  Czarna Fala to warszawska palarnia kawy speciality. W Czarnej Fali wierzą, że to od plantacji zaczyna się smak dobrej kawy. Kupują kawę tylko z wiadomych źródeł, od importerów współpracujących z szanowanymi producentami w Ameryce i Afryce. Ziarna wybierają takie, które są krótko po zbiorach, a w filiżance kawy szukają balansu i słodyczy.

  KAWY ZIARNISTE DO CIŚNIENIOWYCH METOD PARZENIA

  Palarnia Czarna Fala oferuje kawy ziarniste do espresso przeznaczone do ciśnieniowych metod parzenia kawy. Są to ziarna średnio palone i najlepiej smakują przygotowane w ekspresie automatycznym, ekspresie kolbowym, French Pressie, kawiarce czy zaparzone tradycyjną metodą. W asortymencie palarni znajdują się jednorodne arabiki z takich rejonów jak Brazylia, Etiopia oraz blendy np. Brazylia/Etiopia, Brazylia/Kolumbia. Można je dostać w opakowaniach 250 g i 1 kg.

  KAWY ZIARNISTE DO PRZELEWOWYCH METOD PARZENIA KAWY

  Kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia to kawy wysokiej jakości, jednorodne arabiki typu Speciality. Ziarna te są jasno palone i najlepiej będą smakować zaparzone w chemexie, dripperach, przelewowym ekspresie bądź aeropressie. Czarna Fala oferuje kawy pod przelew z Brazylii, Rwandy czy Etiopii w opakowaniach 250 g.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel