Ekspresy do kawy Tchibo

ilość znalezionych towarów: 9
  Ekspresy do kawy Tchibo

  Ekspres Tchibo to idealne urządzenie do domu

  Tchibo to niemiecka marka, która od ponad 60 lat zajmuje się produkcją kawy. Nieustanny rozwój firmy sprawił, że dzisiaj Tchibo jest jednym z największych detalistów i producentów kawy na całym świecie, który posiada ponad 1000 własnych sklepów, z czego ponad 50 w Polsce. Tchibo posiada ofertę produktów we wszystkich segmentach od super premium po ekonomiczny. Są to wysokiej jakości kawy mielone, ziarniste, rozpuszczalne oraz kawy w kapsułkach cafissimo - autorskiego systemu Tchibo, ale także automatyczne i kapsułkowe ekspresy do kawy.

  Tchibo ekspresy do kawy

  Tchibo to nie tylko wysokiej jakości kawa, która od wielu lat gości w naszych domach. W ofercie producenta Tchibo znajdują się również ekspresy do kawy umożliwiające nam przygotowanie wyśmienitej kawy niczym w ekskluzywnej kawiarni. Najpopularniejsze ekspresy Tchibo, to urządzenia przeznaczone do parzenia kawy w kapsułkach, ale oprócz ekspresów Tchibo Cafissimo, w ofercie znajdują się również automatyczne ekspresy do kawy, pozwalające przygotować kawę ziarnistą i mieloną.

  Ekspresy do kawy Tchibo Cafissimo

  Tchibo Cafissimo to autorski system kapsułkowy Tchibo, który jest wykorzystywany na całym świecie. Ekspresy na kapsułki Tchibo Cafissimo zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią swój czas i zależy im na prostym działaniu. W ekspresie Tchibo Cafissimo w mgnieniu oka możemy przygotować intensywne espresso, dużą kawę czarną lub kawę z mlekiem. Kapsułkowe ekspresy do kawy Tchibo dostępne są w różnych wersjach przeznaczonych dla różnych użytkowników. Kompaktowe rozmiary, bardzo łatwa obsługa i możliwość przygotowania kaw czarnych to zalety ekspresów Tchibo Cafissimo Easy oraz Tchibo Cafissimo Mini. Modele te dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

  Bardzo ciekawym rozwiązaniem może okazać się ekspres Tchibo Cafissimo Milk, który umożliwia nam przygotowanie także kaw mlecznych typu cappuccino. Model ten jest wyposażony w zbiornik na mleko i automatyczny spieniacz, który zapewnia nam aksamitna mleczną piankę. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej domowej kuchni. Ogromna popularność kawy w kapsułkach Tchibo Cafissimo sprawia, że producent nieustannie stara się rozwijać i udoskonalać swoje ekspresy do kawy, dlatego możemy mieć pewność, że ekspresy do kawy Tchibo to najwyższa jakość i wykorzystanie najnowszych technologii, co składa się na doskonała kawę przygotowaną w dziecinnie prosty sposób.

  Automatyczne ekspresy do kawy Tchibo

  Pomimo tego, że kapsułki Tchibo cieszą się tak ogromną popularnością, to Tchibo stawia również mocny nacisk na produkcję kaw ziarnistych i mielonych. Te towarzyszą nam już od wielu lat i z pewnością można je spotkać w niemal każdym polskim domu. Do ich przygotowania świetnie przystosowane są automatyczne ekspresy do kawy Tchibo.

  Automatyczny ekspres do kawy Tchibo dostępny jest w dwóch wersjach: Tchibo Esperto Caffe oraz Tchibo Esperto Latte. Automatyczny ekspres do kawy Tchibo Esperto Caffe to urządzenie przeznaczone wyłącznie do przygotowania kaw czarnych typu espresso, caffe crema i doppio. Ekspres posiada wbudowany młynek do kawy ziarnistej, który jest idealnie przystosowany do kaw Tchibo Barista. Obsługa ekspresu przebiega przy pomocy panelu dotykowego z czytelnymi ikonami, dzięki którym możemy zaparzyć kawę oraz ustawić jej intensywność.

  Ekspres Tchibo Esperto Latte to dokłądnie to samo urządzenie, lecz jest wyposażone w dyszę paranello spieniającą mleko. Dzięki niej możemy w bardzo prosty i szybki sposób przygotować aksamitną piankę mleczną do włoskich specjałów typu cappuccino czy latte macchiato. Oba modele dostępne są w kolorze srebrnym oraz antracytowym

  Ekspres do kawy Tchibo do domu

  Możliwość przygotowania ulubionej kawy Tchibo w domu to duża wygoda, którą zapewniają nam ekspresy Tchibo. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, który ekspres Tchibo do domu powinniśmy brać pod uwagę przy zakupach, to odpowiadamy, że to wszystko zależy od Twoich potrzeb. Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na wygodzie użytkowania, to doskonale sprawdzą się kapsułkowe ekspresy do kawy Tchibo Cafissimo, w których swoją kawę przygotujesz w mgnieniu oka. Jeśli jednak lubisz mieć większą kontrolę nad procesem parzenia kawy, to polecamy automatyczny ekspres do kawy Tchibo Esperto Caffe z możliwością ustawiania intensywności kawy. Pewne jest, że każdy ekspres do kawy Tchibo rewelacyjnie sprawdzi się w każdym domu.

  Ekspres do kawy Tchibo na raty

  Zakup ekspresu do kawy dla większości osób jest sporym wydatkiem, który warto sobie wcześniej zaplanować. Jeżeli jednak nie chcesz płacić od razu całej należnej sumy, to ekspres do kawy Tchibo możesz kupić w wygodnych ratach. W sklepie Konesso.pl ekspres na raty możesz wziąć z ERaty Santander oraz Credit Agricole Raty i odroczyć spłatę w czasie wygodnym dla Ciebie.


  W Sklepie Konesso.pl znajdziesz szeroką ofertę kapsułek Tchibo Cafissimo przeznaczonych do domu i biura.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel