Bagdrip

ilość znalezionych towarów: 11

  BAGDRIP - KAWA I DRIP W JEDNYM

  Bagdrip to firma produkująca kawy specialty zamknięte w specjalnym filtrze bagdrip. Zamknięta kawa to kawa najwyższej jakości, prosta w zaparzaniu i można przygotować ją wszędzie — gdziekolwiek jesteś!

  Nie potrzebujesz gadżetów

  Nie lubisz dużej ilości gadżetów? Ta kawa jest dla Ciebie! Nie potrzebujesz dodatkowych naczyń, dripów, filtrów, wagi, młynka i całej masy sprzętu. Wystarczy Ci ulubiony kubek i gorąca woda. Rozkładasz filtr i przelewasz zmieloną już kawę. Zachwyci Cię łatwość parzenia, z jaką możesz przygotować aromatyczną kawę!
  Jeśli marzysz o tym, by pić dobrą kawę, gdziekolwiek chcesz, Bagdrip spełni Twoje oczekiwania. Zapakowana w wygodne saszetki kawa i drip w jednym, mieści się w kieszeni spodni. Idealna na podróż, wycieczki, w góry, na ryby — gdziekolwiek jesteś. Możesz ją zaparzyć w dowolnym miejscu na Ziemi.
  Gdziekolwiek jesteś, możesz pić kawę z najdalszych zakątków świata — Brazylii, Kenii, Hondurasu, Kolumbii czy Etiopii.

  Jeśli szukasz czegoś nowego — Bagdrip jest dla Ciebie

  Chciałbyś spróbować parzenia kawy innym sposobem niż dotychczas, słyszałeś/aś o alternatywach, ale nie chcesz na razie inwestować w akcesoria do parzenia kawy, bo nie jesteś pewien/pewna, że to Twoja bajka? Saszetki z jedną porcją kawy i dripem są dla Ciebie. Przekonaj się, czy taka kawa Ci smakuje, a potem sam zdecyduj, czego potrzebujesz!

  Bagdrip — idealna kawa w podróży

  Jeśli masz ograniczone miejsce w walizce czy plecaku, a uwielbiasz mieć zawsze przy sobie dobrą kawę, Bagdrip przychodzi Ci z pomocą. Nie musisz już dźwigać wagi, zaparzacza i młynka. Kawa Drip w kieszonkowej formie jest idealna na podróże, gdziekolwiek jesteś. Aromatyczna kawa może być zawsze przy Tobie. 

  KAWA MIELONA BAGDRIP

  Saszetka Bagdrip zawiera 11 gram odpowiednio zmielonej kawy, która jest idealna do parzenia metodą przelewową. W ofercie Bagdrip jest 11 kaw specialty w formie dripa. Kawy wysokiej jakości pochodzą z Brazylii, Hondurasu, Kenii, Etiopii i Kolumbii. Każda charakteryzuje się wyjątkowym dla danego rejonu profilem sensorycznym. W ofercie Bagdrip można dostać pojedyncze saszetki zawierające 11 g zmielonej kawy z filtrem oraz zestawy zawierające po 8 saszetek. Bardzo ciekawą opcją jest zestaw MIX zawierający saszetki kawy z różnych zakątków świata. Można w ten sposób spróbować wszystkich smaków i wybrać swój ulubiony profil smakowy. 

  Kawa mielona Bagdrip to wygodna i idealna opcja na podróże. Kawa w saszetce zajmuje mało miejsca, jest już odpowiednio zmielona i gotowa do parzenia. 

   

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel