Darmowe zwroty Paczkomatem Inpost

Darmowe zwroty paczkomatem

KUPIONE U NAS TOWARY ZWRÓCISZ ZA DARMO W KAŻDYM PACZKOMACIE INPOST

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany towar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z darmowymi zwrotami InPost Paczkomaty kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.

Zgodnie z obowiązującym prawem, jako Konsument masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać. Zwrot zakupionego w naszym sklepie towaru może zostać zadeklarowany przy pomocy bardzo prostego kreatora zwrotów. Darmowa paczka zwrotna powinna zostać odesłana do nas Paczkomatem InPost, z których systemem zintegrowany jest nasz kreator.

Wybraliśmy Paczkomaty InPost, jako naszego zaufanego partnera dla przesyłek zwrotnych, ze względu na to, iż umożliwia samodzielne nadanie przesyłki, w jednym z kilku tysięcy paczkomatów przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że wydrukujesz automatycznie wygenerowane dokumenty i np. w drodze do pracy nadasz przesyłkę w dogodnym dla Ciebie Paczkomacie.


WAŻNE! Przesyłka zwracana poprzez Paczkomat InPost maksymalnie może mieć wymiary 41 x 38 x 64 cm i nie może przekroczyć wagi 25 kg. Paczki przekraczające dopuszczalną wagę i wymiary, należy zwracać na własny koszt.


KORZYŚCI JAKIE ODNOSISZ DZIĘKI NARZĘDZIU DO ZWROTÓW W NASZYM SKLEPIE:

 • ŁatwoDodawanie zwrotu zostało sprowadzone do sześciu prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie etykietę, którą musisz jedynie wydrukować. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!
 • Szybko i bezproblemowo Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.
 • Wygodnie Dokument zwrotu wraz z etykietami na paczkę wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i nadajesz w dowolnym Paczkomacie InPost.
 • Za darmo Przesyłkę zwrotną wyślesz zupełnie za darmo, wszelkie koszty ponosi nasza firma. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji.

Gabaryty paczek inpost

Gabaryt A

8 x 38 x 64 cm

Gabaryt B

19 x 38 x 64 cm

Gabaryt C

41 x 38 x 64 cm

JAK DOKONAĆ ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU?

 1. Zaloguj się na swoje konto, w kategorii ZWROTY TOWARÓW przejdź do zakładki DODAJ ZWROT a następnie wybierz zamówienie i towar, który chcesz zwrócić.
 2. W kolejnych krokach wybierz opcję SKORZYSTAM Z PRZESYŁEK SKLEPU i formę zwrotu należności.
 3. Zatwierdź zwrot zielonym przyciskiem DODAJ ZGŁOSZENIE ZWROTU.
 4. Wydrukuj dokument zwrotu oraz etykietę adresową.
 5. Wydrukuj dokument zwrotu oraz etykietę adresową.
 6. Podpisany dokument zwrotu wraz ze zwracanym towarem włóż do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Udaj się do dowolnego Paczkomatu InPost, za pomocą którego w 15 sekund nadasz przesyłkę zwrotną. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów 41 x 38 x 64 cm.
 7. Zwrotu środków, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni od przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Z reguły jednak trwa to krócej, aczkolwiek możemy wstrzymać się z wykonaniem zwrotu do momentu otrzymania produktu lub czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 8. Skorzystanie z udostępnionej możliwości darmowego zwrotu zamówienia za pośrednictwem Paczkomatu InPost nie jest obowiązkowe. Możesz odesłać produkt w dowolny sposób, ponosząc koszty przesyłki zwrotnej.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu zakupionego towaru znajdują się w regulaminie Sklepu.
Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel