Aktualności

7 lipca obchodzimy święto każdego łasucha, czyli Dzień Czekolady. Miłośnik czekolady kryje się tak naprawdę w każdym z nam, dlatego pragniemy uczcić ten dzień z przytupem. Robiąc zakupy w naszym sklepie w dniach 7-11 lipca, możesz otrzymać wysokiej jakości czekoladę od M.Pelczar Chocolatier taniej o 25% lub 50%, a nawet zupełnie za darmo.

Przeczytaj więcej

W lipcu Bohaterem Miesiąca zostały ręczne młynki do kawy Timemore i przez cały miesiąc możecie kupić je nawet 20% taniej. To wyjątkowa okazja dla każdego kto zastanawia się na zakupem młynka do kawy zarówno do espresso jak i alternatywnych metod parzenia. 

Przeczytaj więcej

Teraz kupując kawy z polskiej palarni Quba Caffe w sklepie Konesso.pl, otrzymujesz od nas zniżkę, a jej wysokość jest uzależniona od ilości zakupionych kaw. Im więcej kaw znajdzie się w Twoim koszyku, tym większy rabat otrzymasz na zakupy w naszym sklepie.

Przeczytaj więcej

Stali Klienci sklepu Konesso.pl mogą pamiętać mitycznego tytana Promoteusza syna Okazji i Rabatu, któremu ludzkość zawdzięcza istnienie promocji. Mit o Promoteuszu kończy się ukaraniem tytana wiecznym piciem słabej kawy, ale czy rzeczywiście to jest koniec? Skorzystaj z kodu rabatowego do -35% na kawę, ekspresy i akcesoria do kawy.

Przeczytaj więcej

Czerwiec to wyczekiwany przez wszystkich słoneczny miesiąc, w którym rozpoczynają się wakacje. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że pragniemy uczcić go należycie, dlatego na Bohatera Miesiąca w czerwcu wybraliśmy markę Monin. Poznaj bliżej wysokiej jakości sosy i syropy Monin, i skorzystaj z rabatu, który obowiązuje przez cały miesiąc.

Przeczytaj więcej
pixel