Aktualności

Nasz las został dokładnie przeczesany przez sprytnych grzybiarzy podczas ostatniego KAWOBRANIA, ale nadal kryje się w nim wiele dobrego. Jesienne liście spadające z drzew spowodowały drastyczny opad cen w naszym sklepie, dlatego teraz musimy zrobić porządki. Sprawdź przecenione produkty nawet o 50% i skorzystaj z wyjątkowej okazji.

Przeczytaj więcej

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja, dzięki której możecie bliżej poznać najbardziej wyjątkowe produkty z naszej oferty. W listopadzie Bohaterem Miesiąca zostają ekspresy kolbowe włoskiej marki Lelit, które teraz możecie zakupić w atrakcyjnej cenie.

Przeczytaj więcej

Kod rabatowy halloween2020 obniża cenę wszystkich produktów z oferty naszego sklepu o 8%. Nie dotyczy kategorii ekspresy, młynki oraz promocje, nie łączy się także z innymi kodami oraz ofertami specjalnymi. Kod ważny tylko do 01.11.2020 Przechodząc do dalszej części strony możesz sprawdzić na jakie produkty możesz zyskać większy rabat.

Przeczytaj więcej

W sklepie Konesso.pl im więcej kupujesz, tym większy rabat otrzymujesz. Kupując herbaty marki The Tea Makers oraz English Tea Shop, otrzymujesz od nas zniżkę, a jej wysokość jest uzależniona od ilości zakupionych herbat. Maksymalny rabat jaki możesz uzyskać, wynosi 90% na jedną z herbat.

Przeczytaj więcej

16 października obchodzimy Dzień Szefa. Musicie wiedzieć, że dla nas jest to Święto Najlepszego Szefa Na Świecie, czyli naszego Grzegorza. Dzień Szefa dodatkowo łączymy z innym ważnym świętem, czyli Dniem Listonosza, który wypada 18 października. Z tej okazji pragniemy wręczyć Wam kod rabatowy -11% na całą ofertę sklepu Konesso.pl oraz Darmową Dostawę.

Przeczytaj więcej
pixel