Konesso z dumą wspiera polskie palarnie kawy!

MECENAT KAWOWY
WSPIERA POLSKIE PALARNIE

Kawowy rynek w Polsce nieustannie się powiększa, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do świeżo palonych kaw wypalanych w rodzimych palarniach. Duża konkurencja sprawia, że producenci coraz częściej stawiają na wysoką jakość, ale na tak obszernym rynku ciężko jest się przebić mniejszym graczom. Doskonale wiemy, że w Polsce istnieje wiele małych, rzemieślniczych palarni, które wypalają prawdziwe skarby. Jako jeden z największych sklepów kawowych w Polsce pragniemy wspierać każdą rozwijającą się polską palarnię kawy. W tym celu stworzyliśmy Kawowy Mecenat, który przybliży Wam prawdziwe kawowe perełki wypalone w naszym kraju.

Piec z wypalną kawą

Dla kogo jest Kawowy Mecenat?

Jesteśmy zdania, że każda dobra kawa powinna wypłynąć na szerokie wody, dlatego w Kawowym Mecenacie znajdziecie wyłącznie kawy wysokiej jakości, które posiadają bogaty smak. Są to głównie mieszanki oraz single przeznaczone do espresso oraz wypalane metodą omniroast, ale każdy miłośnik alternatywnych metod parzenia również znajdzie tutaj coś dla siebie. Przed wprowadzeniem do Mecenatu każda z kaw jest dokładnie testowana, dlatego macie pewność, że znajdujecie się w kąciku z kawami najwyższej jakości.

Chcesz do nas dołączyć?

Jesteś właścicielem lub managerem polskiej palarni kawy i chciałbyś zaprezentować swoje kawy szerszemu gronu odbiorców? Możemy Ci w tym pomóc! Wyślij na adres sklep@konesso.pl wiadomość o chęci nawiązania współpracy, a w odpowiedzi otrzymasz szczegółowe informację.

Polskie palarnie z którymi współpracujemy

Stali Klienci sklepu Konesso.pl doskonale wiedzą, że w naszej ofercie znajdują się doskonałe kawy z polskich palarni. Od lat blisko wpsółpracujemy z największymi polskimi przedsięiorstwami kawowymi, ale także z tymi mniejszymi, rzemieślniczymi palarniami kawy.

Wybór Konesso

Z Mecenatem Kawowym wiąże się również projekt, który nazwaliśmy Wybór Konesso. Są to kawy, które zostały wypalone specjalnie dla naszego sklepu i darzymy je ogromnym sentymentem. Każdą z tych kaw traktujemy szczególnie i promujemy przy każdej możliwej okazji, dlatego stali Klienci Konesso z pewnością mieli przyjemność je poznać. W projekcie znalazły się kawy zarówno przeznaczone do ekspresów, jak i do alternatyw. Większość z tych kaw to edycje limitowane dostępne wyłącznie przez krótki czas, natomiast nie brakuje również kaw, które zagościły na stałe w naszej ofercie. Jedną z nich jest Love Shot od Story, która pierwotnie powstała z okazji walentynek. Całą ofertę kaw z Wyboru Konesso możesz znaleźć poniżej.

Polskie palarnie doceniają naszą współpracę!

Palarnia kawy Etno Cafe

"Nasza trwająca od 2016 roku znajomość z Konesso, to przede wszystkim fajna relacja zbudowana wokół dobrej kawy i uczciwego podejścia do biznesu. Łączy nas więc wiele więcej niż samo umiłowanie ziaren. Otware głowy i wzajemna gotowość do rozwoju sprawiają, że zawsze nam po drodze" - Łukasz Mrowiński, CEO Etno Cafe

Plarnia kawy Etno Cafe
Palarnia kawy Cafe Grano

Kolejne lockdowny przyniosły olbrzymie zmiany w każdej branży. Dla naszej palarni CAFFE GRANO były impulsem do nawiązania współpracy z zewnętrznymi partnerami handlowymi i wyjście poza własne ścieżki sprzedaży kawy, czy to bezpośrednie, czy własny sklep internetowy.

Gwałtowny rozwój ecommerce sprawił, że dużą część z naszych nowych partnerów stanowią sklepy internetowe. Konesso.pl to obecnie nasz największy internetowy kooperant. Potencjał sprzedażowy i marketingowy tego sklepu, jego stabilność i uczciwe partnerskie relacje biznesowe, są dla nas nieocenionym wsparciem w tych wyjątkowych czasach. Konesso.pl to dla nas gwarant stałych zamówień oraz terminowych rozliczeń.

Nieocenione są dostrzeżenie i promocja przez Konesso.pl świeżo palonych kaw z polskich rzemieślniczych palarni (!). Zaistnienie tego segmentu kawy w tak dużym sklepie internetowym, to ogromna szansa dla polskich producentów. Bardzo cenimy sobie również doświadczenie oraz wiedzę o kawie i rynku kawowym pracujących tam ludzi, którzy podchodzą indywidualnie do każdego aspektu naszej współpracy. Wspólna kooperatywa i projekty nad którymi obecnie razem pracujemy, dają nam  możliwość patrzenia w pozytywnym świetle na przyszłość i rozwój naszego biznesu – rozwoju samej palarni, jak i marki naszej kawy. Palarnia kawy CAFFE GRANO z czystym sumieniem poleca współpracę z KONESSO.pl !

Kawa Caffe Grano
Palarnia kawy Story

„Konesso zostało naszym partnerem biznesowym tuż przed pandemią w 2020 roku. Współpraca od razu zaczęła się układać pomyślnie i trwa do dziś.”

Kawa Story Coffee
Palarnia kawy The White Bear

"Profesjonalizm, ogromna wiedza i bogate doświadczenie – za to cenimy sobie współpracę z Konesso.pl. Jako palarnia kawy the White Bear Coffee działamy razem od września 2020 roku. Ze strony dystrybutora możemy liczyć na częste promocje naszych produktów i indywidualne podejście do marki. Pozytywne nastawienie oraz szacunek we wzajemnych relacjach to kolejne atuty, bez których nie wyobrażamy już sobie codziennej pracy w tej branży. A do tego łączy nas miłość do najlepszej kawy. Czy może być lepiej? Chyba nie – dlatego serdecznie polecamy!"

Kawa The White Bear
Palarnia kawy Mott coffee

Konesso to rzetelna firma wspierana doświadczeniem wielu osób, z pasją oddających się swojej pracy. Doceniamy ten fakt na każdym etapie współpracy. Konesso pomaga polskim palarniom, takim jak nasza, rozwinąć skrzydła. Wspiera wysoką jakość prezentowanych produktów, dzięki czemu nasza kawa jest doceniana przez coraz większe grono klientów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Mott

OBUSTRONNE KORZYŚCI

Umieszczenie kawy w Kawowym Mecenacie nie oznacza tylko, że powiększamy ofertę naszego sklepu o kolejny wysokiej jakości produkt. Na tej współpracy korzysta również każdy producent, który znajdzie się w tym prestiżowym gronie.
Konesso.pl to jeden z największych sklepów internetowych z kawą w Polsce. Każdego dnia docieramy do ogromnej grupy Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Miejsce w Kawowym Mecenacie jest gwarancją odbioru przez ogromną rzeszę miłośników kawy. Kawowy Mecenat sprawia, że wieść o Twojej kawie wybrzmi w domu każdego polskiego kawosza.

  • HAYB Speciality Coffee to polska palarnia kawy mająca swoją siedzibę w Warszawie. Palarnia została założona przez grupę przyjaciół, którzy są wielkimi pasjonatami kawy speciality i pragną dzielić się swoim dziełem miłośnikami doskonałego smaku. Warszawska palarnia kawy HAYB jest znana przede wszystkim z dbałości o najwyższą jakość swoich kaw, które możemy spróbować w najlepszych kawiarniach w Polsce, a teraz również w naszych domach. Ziarna, z których składają się mieszanki HAYB pochodzą z małych plantacji, gdzie zbiory wykonywane są ręcznie. Jest to gwarancją starannej selekcji, która zapewnia nam otrzymanie wyłącznie najlepszych i najświeższych dostępnych ziaren.

  • Etno Cafe to polska palarnia kawy, wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia gdzie wypala się naprawdę świetną kawę. Kawy Etno są palone metodą rzemieślniczą w niskich temperaturach, tak by wydobyć z ziaren najcenniejsze walory smakowe i aromaty. Etno Cafe wypala kawy bezpośrednio na potrzeby klienta przez co oferowane mieszanki są zawsze świeże i pełne aromatów.

Uczestnicy kawowego mecenatu

ETNO CAFE

Etno Cafe to wrocławska palarnia kawy, która tworzy najwyższej jakości kawę do espresso i przelewowych metod parzenia. Kawy Etno Cafe wypalane są metodą rzemieślniczą w niskich temperaturach, dzięki czemu udaje się wydobyć z ziaren najcenniejsze właściwości smaku i aromatu. Kawy palone są bezpośrednio na potrzeby klienta, przez co oferowane mieszanki są zawsze świeże i pełne aromatów.

HAYB

HAYB Speciality Coffee to polska palarnia kawy z siedzibą w Warszawie. Palarnię założyła grupa przyjaciół, którzy są wielkimi pasjonatami kawy speciality, pragnącymi dzielić się swoim dziełem miłośnikami doskonałego smaku. Warszawska palarnia kawy HAYB znana jest przede wszystkim z dbałości o najwyższą jakość swoich kaw, co najlepiej potwierdza ich smak i aromat.

THE WHITE BEAR

The White Bear to młoda białostocka palarnia kawy, która powstała w 2019 roku. Projekt jest owocem współpracy firm Mobilny Barista oraz Koku Sushi. Krótka historia The White Bear wcale nie oznacza braku doświadczenia. Załoga palarni to ludzie, którzy w branży kawowej pracują od wielu lat i doskonale wiedzą jak obchodzić się z ziarnami, aby zagwarantować nam produkt najwyższej jakości.

COFFEE JOURNEY

Coffee Journey to poznańska palarnia kawy, która działa od 2017 roku. Właściciele palarni są mocno związani ze światem kawy już od 20 lat, a tak duże doświadczenie tylko pozytywnie wpływa na owoc ich pracy. Ta wieloletnia podróż i zebrane doświadczenie zainspirowało właścicieli do założenia Coffee Journey.

HARD BEANS COFFEE ROASTERS

Hard Beans Coffee Roasters to opolska palarnia kawy, która od początku swojego istnienia ściśle współpracuje z kawiarnią Kofeina Art Cafe uznawaną za jedną z najlepszych kawiarni Specialty w Polsce. Lata doświadczeń przy pracy z kawą segmentu Specialty przekładają się na produkcję towaru najwyższej jakości.

MOTT COFFEE COMPANY

Mott Coffee to tarnowska palarnia, która tworzy kawy jakości speciality przeznaczone do espresso. Palarnia Mott Coffee stawia na jakości swoich kaw, dlatego wszystkie ziarna importuje bezpośrednio od zaufanych hodowców. Taka forma współpracy między palarnią, a farmerami pozwala dokładnie poznać jakość ziarna, ale także zapewnia plantatorom godne wynagrodzenie bez konieczności płacenia pośrednikom.

QUBA CAFFE

Quba Caffe to firma rodzinna, w której już drugie pokolenie wypala aroamtyczną kawę w wielkim bębnie lśniącego pieca i zachwyca się każdym kolejnym łykiem idealnie zaparzonej małej czarnej. Palarnia każdego dnia wypala najlepszej jakości kawy speciality z całego świata, które pod marką własną dostarcza klientom indywidualnym i biznesowym.

COFFEELAB

Coffeelab to istniejąca od 2012 roku warszawska palarnia, która specjalizuje się w wypalaniu kaw jakości speciality. Nieustanny rozwój załogi oraz przeprowadzone inwestycje w wysokiej jakości piece, sprawiły, że Coffeelab dzisiaj jest jedną z najbardziej cenionych polskich palarni.

CAFFE GRANO

Caffe Grano to palarnia, która jest producentem wysokiej jakości kawy ziarnistej. Kawy Caffe Grano wypalane są z myślą o prawdziwych smakoszach, którzy wiedzą czego szukać w smaku kawy. Palarnia kierowana jest przez ekspertów z ogromnym doświadczeniem, którzy wiedzą, jak stworzyć aromatyczną mieszankę godną prawdziwych mistrzów.

STORY COFFE ROASTERS

Story Coffee Roasters to polska palarnia kawy z siedzibą w Warszawie, która powstała w 2017 roku. Story od samego początku zrzesza wyłącznie samych specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w pracy z wysokiej jakości kawy. Załogę Story tworzą ludzie z ogromną wiedzą i pasją, którzy pragną dzielić się z nami tym, co najlepsze, czyli doskonałą kawą ziarnistą. W ofercie Story znajdziemy kawy ziarniste przeznaczone do ciśnieniowych i przelewowych metod parzenia.

JAVA COFFEE ROASTERS

Java Coffee jest polską palarnią, która od 2001 roku działa z inicjatywy grupy warszawskich pasjonatów kawy. Java Coffee to palarnia pro-eko i szczególną uwagę zwraca na to aby ich praca niosła za sobą jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko. W ofercie Java Coffee znajdują się kawy jakości speciality przeznaczone głównie pod przelew, ale znajdziemy w niej również ziarna wypalone pod espresso.

LACAVA SPECIALTY COFFEE ROASTERY

Palarnia LaCava Specialty Coffee Roastery działa od 2009 roku i od tamtej pory pracownicy palarni doskonale przedstawiają nam swoją pasję w doskonałych kawach. Kawy ziarniste pod przelew i do espresso nie tylko zachwycają smakiem, ale także oprawą. LaCava słynie z atrakcyjnych opakowań kaw, które z łatwością znalazłyby dla siebie miejsce w galerii sztuki.

WROSTERS

Wroasters to seria kaw bardzo wysokiej jakości z wrocławskiej palarni Etno Cafe. Kawy Wroasters to jasno palone kawy przeznaczone do parzenia alternatywnymi metodami, dedykowane wszystkim zapalonym miłośnikom dobrej kawy.

WYSOCKI COFFEE

Wysocki Coffee to rzemieślnicza polska palarnia kawy, która oferuje nam wysokiej jakości kawy przeznaczone do espresso i przelewowych metod parzenia. Sposób wypalenia kaw Wysocki Coffee pozwala podkreślić najlepsze właściwości ziaren. Każda kawa jest wypalana indywidualnie, dzięki czemu z każdej odmiany można maksymalnie wydobyć jej walory smaku i aromatu.

COFFE PLANT

Do 2019 roku Coffee Plant był jedynie blogiem kawowy, ale ciężka praca i duże doświadczenie załogi sprawiło, że dziś możemy cieszyć się doskonałą kawą od Coffee Plant. Kawa jakości Speciality sprowadzana jest z dalekich zakątków świata i wypalana jest pod różne metody parzenia.

CZARNA FALA

W ofercie palarni Czarna Fala znajdują się kawy jakości Speciality przeznaczone do espresso i pod filtr. Są to niezwykłe kawy składające się ze starannie wyselekcjonowanych ziaren arabiki, które charakteryzują się bogatym smakiem i intensywnym aromatem.

MOMENTO COFFEE ROASTERY

Momento Coffee Roastery to rzeszowaska, rzemieślnicza palarnia kawy, która nie tylko wypala doskonałą kawę do ekspresów i pod filtr, ale także uczy, jak przygotować wyśmienity napar. Momento dostarcza nam wyłącznie świeżą kawę pochodzącą z organicznych plantacji.

KAFAR

Palarnia kawy Kafar została założona w 2015 roku przez zaprzyjaźnionych baristów, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem i kawową wiedzą. W ofercie Kafar znajdziemy kawy jakości Speciality przeznaczone do ciśnieniowych i przelewowych metod parzenia.

KAWUSZKA

Kawuszka to śląska palarnia kawy, której siedziba mieści się w sąsiedztwie Szybu "Bańgów" należącym do zlikwidowanej Kopalni Siemianowice. W tym niezwykle klimatycznym miejscu wypala się wyśmienitą kawę, którą teraz możesz kupić w sklepie Konesso.pl.

KYOTO

Palarnia Kyoto zajmuje się wypalaniem kawy jakości Speciality, którą możemy nabyć w wersji ziarnistej, ale również jako gotowe orzeźwiające cold brew. Kyoto słynie z selekcji niezwykle rzadkich ziaren kawy z dalekich zakątków świata.

1000 HILLS PRODUCTS

1000 HILLS PRODUCTS to producent wysokiej jakości kawy i herbaty. W naszej ofercie możecie znaleźć wysokiej jakości kawy ziarniste Muhabura, które odkryją przed Tobą to co ma najlepsze kawa z Rwandy.

PALARNIA KAWY BRACIA ZIÓŁKOWSCY

Polska palarnia kawy Bracia Ziółkowscy dostarcza nam wysokiej jakości kawę ziarnistą do ekspresów i pod przelew. Teraz znajdziesz je w ofercie sklepu Konesso.pl.

ROASTAINS

Polska palarnia kawy, która działa od 2017 roku. Roastains to palarnia nowej ery skupiająca się kawach jakości specialty, która szczególną uwagę zwraca na każdy etap jej produkcji. Kawy ziarniste Roastains dostępne są teraz w sklepie Konesso.pl.

FIGA COFFEE

Założona w 2017 roku wrocławska palarnia kawy, której załoga do perfekcji opanowała techniki palenia wyśmeinitej kawy najwyższej jakości. Oferta palarni kawy Figa zawiera ziarna stworzone do różnych metod parzenia, które znajdziez teraz w Konesso.pl.

CRAFT COFFEE ROASTERS

Craft to rzemieślicza palarnia kawy z Poznania, która jest mocno powiązana z kawiarnią Stragan. Lata szybkiego rozwoju doprowadziły do założenia własnej palarni kawy, dlatego dzisiaj możemy cieszyć się doskonała kawą w atrakcyjnych opakowaniach.

QUALIA

Rodzinna firma ze Szczecina, której początki sięgają 1995 roku. Qualia od lat działa na wielu płaszczyznach kawowego biznesu, a jedną z nich jest rzemieślnicza palarnia, która na świat wypuszcza kawy do espresso i pod przelew.

PALOMA COFFEE ROASTERY

Paloma to wrocławska palarnia kawy prowadzona przez ludzi z pasją, którzy swoim dziełem pragną dzielić się z całym światem. Doskonałe kawy ziarniste przeznaczone do ciśnieniowych i przelewowych metod parzenia składają się z najwyższej jakości ziaren arabiki. Teraz znajdziecie je w Konesso.pl.

WILD HILL COFFEE

Wild Hill Coffee to polska palarnia kawy oferująca wyłącznie organiczne kawy speciality z plantacji, dla których dobro natury, jest tak samo ważne, jak jakość ziaren. Kawy Wild Hill Coffee zachwycą każdego miłośnika espresso i przelewowych metod parzenia.

COFFEE HUNTER

Zielona Góra również ma swoją palarnię kawy, która rozpieszcza nas swoimi produktami. Dbałość o każdy szczegół i wkładanie całego serca w proces wypalenia ziaren sprawia, że kawy Coffee Hunter wyróżniają się bogatym smakiem i wyjątkowym aromatem.

COFFEE PROFICIENCY

Coffee Proficiency to palarnia kawy Specialty, która swoją siedzibę ma w Krakowie. W ofercie Coffee Proficiency kawę dla siebie znajdą zarówno fani aromatycznego espresso, jak i rześkiego przelewu.

Świeżo Palona

Świeżo Palona to marka dla ludzi kochajacych kawę. W ich ofercie znajdzie coś dla siebie koneser małej czarnej, miłośnicy puszystego cappuccino, a także wielbiciele kawy przelewowej z nurtu trzeciej fali.

Miga Coffee Roasters

Miga Coffee Roasters to lokalna palarnia kawy specialty z Raciborza, która zwraca szczególną uwagę na ekologiczne rozwiązania. Jest to prawdopodobnie pierwsza palarnia w Polsce, która wprowadziła kompostowalne opakowania na kawę.

HARVEST

Harvest to polska palarnia kawy, która swoją siedzibę ma w Gliwicach. Wypalanie doskonałej kawy to nie jedyna działalność, którą zajmuje się ekipa Harvest. Harvest Coffee School and Roasters przeprowadza szkolenia dla baristów na poziomie podstawowym i zaawansowanym z wszelkich kawowych tematów.

INGAGI COFFEE

Ingagi Coffee to warszawska palarnia kawy, która w swojej ofercie posiada kawy z całego świata do espresso i pod przelew. Ponad 15-letnie doświadczenie zebrane na plantacjach i w palarniach na całym świecie doprowadziło do perfekcji w dziedzinie wypalania kawy, o czym teraz możemy się przekonać sami.

MRC.

MRC. to marka kawy, za którą stoi Marcin Rusnarczyk - Mistrz Polski Baristów, Sędzia Polskich i Międzynarodowych Mistrzostw Baristów. Autor książki „Sekrety Kawy Poradnik dla Amatorów i Profesjonalistów”. Wieloletni trener baristów z branżą kawową związany od 20 lat.

Tom Caffe

Za kawę Tom Caffe odpowiada Tom Obracaj, czyli osoba związana z branżą kawową od prawie 40 lat - Doradca ICO (International Coffee Organization), Współzałożyciel i Prezydent SCAE Speciality Coffee Organization of Europe, Sędzia sensoryczny Mistrzostw Świata Baristów, Inicjator i organizator Polskich Mistrzostw Barista, Twórca i organizator Olimpiady Kawy ®, Trader na londyńskiej giełdzie kawy LCE (London Coffee Exchange).

Hive Coffee Roasters

Hive Roasters to polska rodzinna palarnia spod Poznania, która stawia na wysoką jakość i różnorodność ziarna. W swojej ofercie mają kawy ziarniste do ciśnieniowych oraz przelewowych metod parzenia kawy. Wypalają ziarna Specialty do alternatyw oraz ziarna pod espresso. W ich ofercie znajdziemy kawy ziarniste z różnych rejonów świata, między innymi z Brazylii, Etiopii, Rwandy, Peru czy Kenii.

Kafajeto

Kafejeto to białostocka palarnia kawy oraz sklep internetowy, która ma w swojej ofercie wysokiej jakości jasno oraz ciemno paloną kawę, akcesoria kawowe oraz ofertę warsztatów i kursów. W ofercie Kafejeto można znaleźć kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia jasno palone oraz kawy ziarniste do espresso ciemno palone przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych, kawiarek.

Halisek

Kawa ziarnista Halisek powstaje w lokalnej palarni pod logo Haliska - słodkiego małego zwierzaka, czyli rudego liska. Kawę Halisek wypala się tradycyjną metodą, dzięki czemu kawa ta charakteryzuje się intensywnym, głębokim smakiem i aromatem.

Rost

Palarnia ROST powstała jako nowy projekt popularnych warszawskich kawiarni STOR. Bartek Krzymowski, Krzysiek Rzyman i Alex Tęcza, otwierając palarnie ROST założyli sobie, że będą minimalizować to, co jest najgorsze w prowadzeniu działalności. I tak ROST stała się pierwszą palarnią kawy, która w swojej działalności skupia się na trosce o planetę i plantatorów.

Bagdrip

Bagdrip to firma produkująca kawy specialty zamknięte w specjalnym filtrze bagdrip. Zamknięta kawa to kawa najwyższej jakości, prosta w zaparzaniu i można przygotować ją wszędzie — gdziekolwiek jesteś! Bagdrip to kawa i drip w jednym!

KawePale

Pomysł na stworzenie rzemieślniczej palarni KawePale narodził się naturalnie jako wynik wspólnej pracy Piotra Wilczewskiego i Piotra Mietelskiego oraz wspólnie zebranych doświadczeń w świecie kawy. Ich celem jest odkrywanie bogactwa smaków i aromatów przed każdym, nawet tym, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki wśród licznych gatunków i marek.

Parzycielka

Kawy Parzycielka to seria kaw, która zrodziła się z pasji do chemexa i alternatywnych metod parzenia. Wysokiej jakości kawa przygotowana metodami przelewowymi posiada smak, który diametralnie różni się od smaku kawy, jaki powszechnie znamy. Parzycielka z kolekcją swoich kaw w doskonały sposób stara się szerzyć kulturę picia kaw jakości specialty.

Kawariatka

KAWARIATKA to kawa od Parzycielki, która powstała z myślą o kobietach pochłoniętych pracą, chcących celebrować każdą wolną chwilę wyśmienitą kawą. Jednak KAWARIATKA to coś więcej niż zwykła kawa. Jej celem jest stworzenie rytuałów, które dają nam odrobinę wytchnienia i do których chętnie wracamy.

Yoco

Anton Myanovsky, współzałożyciel YoCo (od Your Coffee Store) od 15 lat zajmuje się kawą i stworzył jedną z największych palarni na Ukrainie. YoCo to firma stworzona przez doświadczonych profesjonalistów, których łączy ogromne doświadczenie, wiedza, świetny zespół i nieograniczone możliwości.

Siedlecka Manufaktura Kawy

Siedlecka Manufaktura Kawy to więcej niż zwykła palarnia – to miejsce, gdzie pasja do kawy łączy się z rzemiosłem. Od 2017 roku polska palarnia dostarcza mieszanki ziaren z najodleglejszych zakątków świata takich jak Brazylia, Kolumbia czy Etiopia.

DOBRA PALARNIA KAWY

Dobra Palarnia Kawy to pasjonaci z Krakowa mający w swych szeregach samych zwycięzców — Finalistów Mistrzostw polski Latte Art, Finalistę La Marzocco Barista Chalenge i ludzi z bogatym doświadczeniem kawowym.

TRIP COFFEE

Trip Coffee to marka kawy, która jest częścią polskiej palarni kawy Roastwell. Powstała ona z pasji do kawy i wieloletniego doświadczenia jej założyciela na polskim rynku kawowym. Trip Coffee to kolekcja kaw pochodzących z różnych regionów świata, które wyróżniają się różnorodnością smaku i aromatu.

PRAŻ MICRO ROASTERY

W sercu Warszawy, na malowniczym Żoliborzu, rodzi się wyjątkowa historia miłości do kawy, która przerodziła się w życiową misję. PRAŻ Micro Roastery to palarnia kawy, gdzie pasje i marzenia trzech niezwykłych osób — Jakuba, Aleksandry i Daniela — splatają się, tworząc wyjątkową przestrzeń dla wszystkich miłośników kawy.

NOBLE COFFEE

Noble Coffee to niewielka rodzinna palarnia kawy z Warszawy, której misją jest dostarczanie kawy najlepszej jakości, zawsze świeżej i wyjątkowej. Tutaj jakość stawia się na pierwszym miejscu. Noble Coffee produkuje kawy wysokiej jakości specialty do alternatywnych metod parzenia oraz kawy ziarniste do ekspresów ciśnieniowych.

Polecane
Kawa ziarnista Etno Cafe Yirgacheffe 250g
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Etno Cafe Yirgacheffe 250g
23,78 zł netto 39,00 zł 29,25 zł brutto 29,25 zł 39,00 zł 585 pkt.
Kawa ziarnista Caffe Grano Como 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Caffe Grano Como 1kg
80,49 zł netto 99,00 zł brutto 99,00 zł 1980 pkt.
Kawa ziarnista Coffeelab Estate Blend 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Coffeelab Estate Blend 1kg
89,42 zł netto 109,99 zł brutto 109,99 zł 2199.80 pkt.
Zestaw kaw Mott Coffee - Red Honey + Natural 2x250g
( Brak opinii ) Zestaw kaw Mott Coffee - Red Honey + Natural 2x250g
65,03 zł netto 79,99 zł brutto 79,99 zł 1300 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel