BAGDRIP

ilość znalezionych towarów: 11

    

   Bagdrip to firma produkująca kawy specialty zamknięte w specjalnym filtrze bagdrip. Zamknięta kawa to kawa najwyższej jakości, prosta w zaparzaniu i można przygotować ją wszędzie — gdziekolwiek jesteś! Bagdrip to kawa i drip w jednym! 

   Nie potrzebujesz gadżetów

   Nie lubisz dużej ilości gadżetów? Ta kawa jest dla Ciebie! Nie potrzebujesz dodatkowych naczyń, dripów, filtrów, wagi, młynka i całej masy sprzętu. Wystarczy Ci ulubiony kubek i gorąca woda. Rozkładasz filtr i przelewasz zmieloną już kawę. Czyż nie brzmi prosto?
   Jeśli marzysz o tym, by pić dobrą kawę, gdziekolwiek chcesz, Bagdrip spełni Twoje oczekiwania. Zapakowana w wygodne saszetki kawa i drip w jednym, mieści się w kieszeni spodni. Idealna na podróż, wycieczki, w góry, na ryby — gdziekolwiek jesteś. Możesz ją zaparzyć w dowolnym miejscu na Ziemi.
   Gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz, możesz pić kawę z najdalszych zakątków świata — Brazylii, Kenii, Hondurasu, Kolumbii czy Etiopii.

   Jeśli szukasz czegoś nowego — Bagdrip jest dla Ciebie

   Chciałbyś spróbować parzenia kawy innym sposobem niż dotychczas, słyszałeś/aś o alternatywach, ale nie chcesz na razie inwestować w akcesoria do parzenia kawy, bo nie jesteś pewien/pewna, że to Twoja bajka? Saszetki z jedną porcją kawy i dripem są dla Ciebie. Przekonaj się, czy taka kawa Ci smakuje, a potem sam zdecyduj, czego potrzebujesz!

   Bagdrip — idealna kawa w podróży

   Jeśli masz ograniczone miejsce w walizce czy plecaku, a uwielbiasz mieć zawsze przy sobie dobrą kawę, Bagdrip przychodzi Ci z pomocą. Nie musisz już dźwigać wagi, zaparzacza i młynka. Kawa Drip w kieszonkowej formie jest idealna na podróże, gdziekolwiek jesteś.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel