Kawa ziarnista Coffee Plant

ilość znalezionych towarów: 37

Coffee Plant to polska marka kawowa, która dostarcza nam najwyższej jakości kawę ziarnistą do espresso i przelewowych metod parzenia. Do 2019 roku Coffee Plant był jedynie blogiem kawowy, ale ciężka praca i duże doświadczenie załogi sprawiło, że dziś możemy cieszyć się doskonałą kawą od Coffee Plant. Jednak wyjątkowa kawa to nie jedyna słuszna sprawa, w którą angażuje się marka Coffee Plant. Firma stworzyła inicjatywę #share by COFFEE PLANT, w ramach której przekazuje 5% przychodu netto na organizacje pożytku publicznego, które sprawiają, że świat staje się lepszy.

Kawa Coffee Plant jakości Speciality

Coffee Plant to eksperci w kawach segmentu Speciality. Są to najwyższej jakości kawy, które składają się z ziaren pochodzących z jednego regionu świata i muszą przejść staranną selekcję oraz rygorystyczną ocenę. Dopiero odpowiednia ilość punktów uzyskanych w teście jakości SCA pozwala nazywać taką kawę, kawą Speciality. W ofercie Coffee Plant znajdują się wyłącznie kawy jakości Speciality, które dzięki odpowiedniemu stopniowi wypalenia możemy przygotować różnymi metodami.

Kawa Coffee Plant do espresso

Kawy pod espresso, to kawy, których stopień wypalenia sprawia, że ich najlepsze właściwości smaku i aromatu uzyskamy, przygotowując je metodami ciśnieniowymi. Do espresso najbardziej nadają się kawy ciemno i średnio palone. Kawa ziarnista Coffee Plant pod espresso świetnie sprawdzi się w naszych domach, biurach i kawiarniach. Krótka ekstrakcja pod wysokim ciśnieniem pozwala nam uzyskać espresso o przyjemnym smaku, w którym wyczujemy subtelną słodycz bez nadmiernej kwasowości i nieprzyjemnej goryczy. W naszej ofercie znajdziesz kawy ziarniste Coffee Plant do espresso, które składają się wyłącznie z najlepszych gatunków arabiki i z powodzeniem posłużą nam do przygotowania w kolbowych i automatycznych ekspresach do kawy.

Kawa Coffee Plant pod przelew

Średnio i jasno palone kawy ziarniste Coffee Plant doskonale sprawdzą się do przygotowania metodami przelewowymi. Długa ekstrakcja pod niskim ciśnieniem sprawia, że uzyskujemy napar o naturalnym smaku i głębokim aromacie. W takich kawach bardzo często możemy wyczuć słodkie nuty czekolady i owoców lub przyjemną kwasowość przypominającą owoce cytrusowe. Oferta naszego sklepu zawiera wysokiej jakości kawy ziarniste Coffee Plant do alternatyw, które możemy przygotować w ekspresie przelewowym lub w zaparzaczach Chemex, drip i Aeropress.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel