CEADO

ilość znalezionych towarów: 7

   Ceado to włoski producent młynków do kawy, którego produkty można znaleźć w ponad 70 krajach na całym świecie. Marka Ceado szczególnie ceniona jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej komercyjne młynki są jedynymi, które uzyskały certyfikację NSF. Właścicielom Ceado przyświeca idea "Think strong, work better", która kieruje każdym elementem ich pracy. Dzięki temu młynki do kawy Ceado są w światowej czołówce w kwestii zaawansowanych, innowacyjnych technologii oraz praktyczności.

   Automatyczne młynki do kawy Ceado

   W ofercie Ceado znajdują się wysokiej jakości automatyczne młynki do kawy do domu oraz do gastronomii. Solidny projekt młynków zapewnia ich długoletnią, bezawaryjną pracę, dzięki czemu my możemy skupić się wyłącznie na przygotowaniu wyśmienitej kawy. Młynki do kawy Ceado wyposażone są w płaskie stalowe żarna, które gwarantują równe i precyzyjne mielenie. Płynna regulacja stopnia mielenia w młynkach Ceado pozwala nam w prosty sposób ustawić grubość mielenia pod różne metody parzenia. W ten sposób młynki Ceado idealnie sprawdzą się do przygotowania kawy pod espresso, ale równie dobrze pomogą nam zmielić ziarna nieco grubiej.

   Jednym z wyróżniających się urządzeń jest młynek do kawy Single Dose - Ceado E5SD. Młynek jest przeznaczony do mielenia pojedynczej dozy kawy i charakteryzuje się zerową retencją. Specjalny mieszek zerujący zamontowany przy komorze mielenia, dokładnie wyciąga pozostałości zmielonej kawy i przygotowuje młynek do kolejnego użycia. Innym ciekawym urządzeniem jest z pewnością młynek Ceado E37K, który sprawdzi się w każdej kawiarni lub restauracji. Młynek wyposażony w zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 1600 g przy wydajności mielenia 5,5 g/s poradzi sobie nawet w najbardziej obleganych lokalach.

   Włoskie młynki do kawy Ceado znajdziesz teraz w sklepie Konesso.pl.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel