BARISTA SPACE

ilość znalezionych towarów: 26

   Barista Space to chiński producent wysokiej jakości designerskich akcesoriów kawowych dla baristów. Akcesoria kawowe Barista Space od lat są rekomendowane przez najlepszych baristów na świecie, w tym polską Mistrzynię Świata Barista 2018 Agnieszkę Rojewską. Urządzenia Barista Space wyróżniają się niezwykłym designem, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a przy tym są dostępne w stosunkowo niskiej cenie.

   Oferta Barista Space

   W szerokiej ofercie Barista Space znajdziemy wysokiej jakości dzbanki do spieniania mleka, które nie tylko pozwolą nam przygotować idealną piankę mleczną do cappuccino, ale również zachwycają swoim wyglądem. Stalowe dzbanki dostępne w dwóch rozmiarach - 350 i 600 ml, dzięki czemu sprawdzą się w naszych domach oraz kawiarniach. Atrakcyjne wzory i kolory dzbanków do spieniania mleka Barista Space sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

   Innym bardzo popularnym produktem marki jest czajnik do kawy Barista Space. W ofercie producenta znajdziemy dzbanek elektryczne, czajnik z rączką i charakterystyczny czajnik w osłonce Barista Space. Dzbanek nie posiada rączki, ale jest wyposażony w skórzaną kolorową osłonkę, która chroni nasze dłonie przed poparzeniem i ułatwia trzymanie dzbanka.

   Barista Space oferuje nam również nowoczesne tampery do kawy, wagę, łyżki cuppingowe oraz ręczne młynki do kawy. Młynek do kawy Barista Space posiada stalowe żarna, które odpowiadają za równy i precyzyjny przemiał, i mają możliwość regulacji grubości mielenia. Dzięki temu ręczne młynki do kawy Barista Space sprawdzą się zarówno do ciśnieniowych, jak i przelewowych metod parzenia kawy.

   Akcesoria do kawy Barista Space, dla domowego i profesjonalnego baristy znajdziesz w sklepie Konesso.pl.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel