
Młynek do kawy Eureka Mignon Design 16CR - Wenge
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Najlepsze Prezenty na Dzień Mamy -
skorzystaj z rabatu
MŁYNEK DO KAWY EUREKA Mignon Design 16 CR- Wenge
Automatyczny młynek do kawy Eureka Mignon Design to eleganckie urządzenie, które jest przeznaczone do przygotowania espresso oraz przelewowych metod parzenia w naszych domach. Młynek Eureka Mignon Design w obudowie stylizowanej na naturalny drzewny, brązowy kolor Wenge posiada dotykowy wyświetlacz, który służy do obsługi urządzenia i pozwala nam na zaprogramowanie pojedynczej i podwójnej dozy mielenia. Ustawienie stopnia grubości mielenia przebiega za pomocą systemu mikroregulacji opatentowanego przez EUREKA. Młynek został wyposażony w płaskie żarna ze stali hartowanej o średnicy 55 mm. System ACE zapobiega tworzeniu się grudek i eliminuje ładunek elektrostatyczny mielonej kawy, a system Silent Technology odpowiada za bardzo cichą pracę młynka. Młynek Eureka Mignon Design posiada opcję konserwacji "High Speed", która jest poręczna i prosta, bez utraty ustawienia mielenia. Młynek jest wyposażony w uniwersalny regulowany widelec typu "bez użycia rąk".
PARAMETRY MŁYNKA EUREKA MIGNON DESIGN:
| Żarna: | Stalowe płaskie 55 mm |
| Kolor: | Wenge |
| Obudowa: | Aluminium |
| Wyświetlacz: | Dotykowy |
| Pojemność zbiornika: | 300 g |
| Wydajność młynka: | 1,2 - 1,8 Espresso 1,9 - 2,5 Przelew |
| Silnik: | 310 W / 1350 RPM |
| Szerokość: | 120 mm |
| Wysokość: | 330 mm |
| Głębokość: | 140 mm |
| Waga: | 5,6 kg |
| Silent Technology: | Tak |
| System ACE: | Tak |
| Regulacja stopnia zmielenia: | Bezstopniowy system regulacji mikromentrycznej |
| System ELR (Extreme Low Retention): | Nie |
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
Z naszego bloga








