Młynek do kawy Eureka Mignon Zero 15BL - Biały
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
MŁYNEK DO KAWY EUREKA
MIGNON ZERO 15BL - BIAŁY
Eureka Mignon ZERO to automatyczny młynek do kawy, który jest przystosowany do mielenia pojedynczej dozy. Młynek doskonale sprawdzi się do przygotowania espresso, ale zachwyci również miłośników kawiarek. Zastosowanie najnowszych technologii i specjalnie zaprojektowany zbiornik na ziarna sprawia, że młynek zapewnia nam niemal zerową retencję, dzięki czemu zmieleniu ulega dokładnie taka sama porcja kawy, jaką wsypiemy do młynka. Ustawienie stopnia grubości mielenia przebiega za pomocą systemu mikroregulacji opatentowanego przez EUREKA.
Producent udziela 10-letniej gwarancji na silnik, dla urządzenia kupionego od 07.2025 roku.
Doskonały do espresso
System ACE
Zastosowany w młynku Eureka Mignon ZERO system ACE (Anti Clump & Electrostaticity) zapewnia czystość i spójność dozowania. System zapobiega tworzeniu się grudek i eliminuje ładunek elektrostatyczny mielonej kawy.
Regulacja grubości mielenia
Eureka Mignon ZERO w kolorze białym to bardzo precyzyjny młynek, który posiada bezstopniową regulację grubości mielenia, umożliwiającą zmielenie kawy do różnych metod parzenia.
Pojemnik na kawę ziarnistą
Zbiornik na kawę ziarnistą został wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego i maksymalnie może pomieścić jedną dozę kawy do 45 g. System czyszczenia Mignon Single Dose Blow-Up Cleaning pozwala nam w prosty sposób zadbac o czystość komory.
Płaskie żarna stalowe
Młynek do kawy Eureka Mignon ZERO został wyposażony w płaskie żarna z utwardzonej stali o średnicy 55 mm, które zachowują swoją ostrość oraz gwarantują równe i precyzyjne mielenie.
Wyjątkowo cicha praca
Eureka Mignon ZERO wykorzystuje system Silent Technology, który zmniejsza hałas mielenia o około 20 dB w porównaniu z konwencjonalnymi młynkami. Dzięki temu nie musimy obawiać się hałasu podczas użytkowania młynka.
Wygoda mielenia
Młynek w zestawie posiada pojemnik na pojedynczą porcję kawy o pojemności 45 g z metalową nakładką. Widelec All-in-One pasuje do kubka dozującego oraz do każdego rodzaju kolby i ma możliwość regulacji wysokości.
| Żarna: | Płaskie z utwardzonej stali - 55 mm |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja grubości mielenia: | Bezstopniowa mkroregulacja |
| Moc: | 310 W |
| Silnik: | 1350 obr/min |
| Wydajność dla espresso: | 1,2 - 1,8 g/s |
| Wydajność pod przelew: | 1,9 - 2,5 g/s |
| Szerokość: | 120 mm |
| Wysokość: | 345 mm |
| Głębokość: | 140 mm |
| Waga: | 5,6 kg |
| Pojemność zbiornika na ziarna: | 45 g |
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
Opinie o Młynek do kawy Eureka Mignon Zero 15BL - Biały
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJeszcze się go trochę uczę, ale już mogę powiedzieć, że posiada bardzo duży i czuły zakres regulacji przemiału i to w dolnych (drobno mielonych) zakresach i raz ustawiony trzyma bardzo dobrze grubość przemiału. Retencja bardzo niska, ale nie jest to prawdziwe „zero”, natomiast różnice są na poziomie 0,1-0,2 grama, czyli naprawdę bardzo mało (zapewne to samo można uzyskać w dowolnym młynku z użyciem pojemnika z „dmuchawą”. Niemniej jednak 5/5, bo dostałem dokładnie to czego się spodziewałem.2023-09-16







