
Młynek do kawy Eureka Mignon Turbo 15BL - Biały
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Najlepsze Prezenty na Dzień Mamy -
skorzystaj z rabatu
MŁYNEK DO KAWY EUREKA MIGNON TURBO - BIAŁY
Eureka Mignon Turbo to jeden z najlepszych młynków do espresso, jaki możemy wykorzystać w naszym domu. Poza wspaniałym wyglądem młynek posiada technologię, która redukuje hałas powstający podczas mielenia oraz system elektrostatyczny, co zapobiega powstawaniu grudek oraz zapewnia spójność przemiału. Młynek do kawy Eureka Mignon sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym, kawiarni lub hotelu, gdzie stawia się na wygodę, ale przede wszystkim najwyższą jakość i precyzję mielenia. Młynek Mignon Turbo, jak na urządzenia marki Eureka przystało, cechuje się oryginalnym designem, który w połączeniu z białym, eleganckim kolorem daje powalający efekt. Eureka Mignon Turbo to młynek, który różni się od młynka Eureka Mignon Specialita wielkością żaren. Mignon Turbo posiada żarna o średnicy 65 mm.
Młynek pod espresso
funkcjonalność skrojona pod prefekcyjne espresso
Panel sterujący
Elektroniczny, dotykowy wyświetlacz oraz możliwość ustawienia programowalnej dozy kawy dla pojedynczej i podwójnej porcji sprawiają, że obsługa młynka jest bardzo prosta.
Regulacja grubości mielenia
Eureka Mignon Turbo w kolorze białym to bardzo precyzyjny młynek, który posiada bezstopniową regulację grubości mielenia, umożliwiającą zmielenie kawy do różnych metod parzenia.
Pojemnik na kawę ziarnistą
Zbiornik na kawę ziarnistą został wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego i maksymalnie może pomieścić 300g kawy.
Płaskie żarna stalowe
Czarny młynek do kawy Eureka Mignon Turbo został wyposażony w płaskie żarna ze stali hartowanej o średnicy 65 mm, dzięki którym kawa mielona jest szybko i niezwykle precyzyjnie.
EUREKA MIGNON TURBO - PARAMETRY:
| Żarna: | Żarna 65 mm wykonane z utwardzonej stali |
| Obudowa: | Obudowa wykonana z aluminium |
| Wyświetlacz: | Dotykowy wyświetlacz TFT |
| Moc: | 310 W |
| Napięcie: | 220-240 V 50-60 Hz |
| Wydajność młynka: | około 1,8 g/s - 2,3 g/s |
| Szerokość: | 120 mm |
| Wysokość: | 380 mm |
| Głębokość: | 180 mm |
| Waga: | 7,2 kg |
| Pojemność zbiornika na ziarna: | 300 g |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
Z naszego bloga








