Kawa w kapsułkach Zicaffe

ilość znalezionych towarów: 6

  Zicaffe to włoska palarnia kawy, która od początku swojego istnienia jest prowadzona przez wyłącznie jedną rodzinę. Sycylijska firma Zicaffe powstała w 1929 roku zachwyca swoimi kawami z charakterystycznym dla południa nieco mocniejszym profilem wypalenia kawy oraz wyjątkową jakością każdego produktu. Kawy Zicaffe cieszą się ogromnym uznaniem w Sycylii, ale także są coraz częściej serwowane w znanych kawiarniach na całym świecie.

  Kapsułki Zicaffe

  Kawa w kapsułkach to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas oraz wygodę użytkowania ekspresu do kawy. Świeżo zmielona kawa jest zamykana w szczelnych kapsułkach, nie tracąc przy tym swoich właściwości smakowych. Dzięki temu za każdym razem możemy cieszyć się wspaniałym, świeżym smakiem i aromatem kawy z kapsułki.

  Palarnia Zicaffe wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i w swojej ofercie posiada kapsułki zawierające doskonałą kawę, które są kompatybilne z najpopularniejszymi systemami. Każdy miłośnik wygody i wyśmienitej kawy ma do wyboru kapsułki, które rewelacyjnie sprawdzą się w ekspresach A Modo Mio lub Nespresso

  Wysoka jakość produktów Zicaffe została potwierdzona przez wielu ekspertów oraz zwykłych miłośników kawy na całym świecie. Kawa w kapsułkach Zicaffe z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania i sprawi, że codzienny proces parzenia kawy stanie się prostszy.

   

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel