Kawa ziarnista MK Cafe Fresh

ilość znalezionych towarów: 17
  Kawa ziarnista Mk Cafe Fresh

  Właścicielem marki MK Cafe jest firma Strauss Cafe Poland, która jest największym producentem i jednym z największych dystrybutorów kawy w Polsce. Firma swoją siedzibę ma w Swadzimiu pod Poznaniem, gdzie mieści się nowoczesny zakład, w którym tworzy się doskonałą kawę. Kawy marki MK Cafe od wielu lat cieszą się wielką popularnością w Polsce, co z pewnością jest efektem łatwej dostępności na rynku, ale przede wszystkim doskonałej jakości, która przekłada się na wyśmienity smak. MK Cafe Fresh zapewnia nam wysokiej jakości świeżo palone kawy, które są dostarczane do klienta nie później niż 28 dni od momentu wypalenia.

  Kawa MK Cafe Fresh do ekspresów

  W ofercie MK Cafe Fresh znajdują się kawy ziarniste przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych. Są to średnio palone kawy, z których najlepsze właściwości smaku i aromatu wydobywa krótka ekstrakcja pod wysokim ciśnieniem w ekspresach kolbowych oraz automatycznych. Kawy ziarniste MK Cafe Fresh możemy przygotować w ekspresach automatycznych i kolbowych, ale przy zmieleniu ziaren na odpowiednią grubość, zaparzymy je również we włoskiej kawiarce moka bądź w zaparzaczu french press.

  MK Cafe Fresh 100% Arabica

  Kawa ziarnista MK Cafe Fresh jest dostępna w wielu różnych odsłonach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Wysokiej jakości jednorodne arabiki, czyli kawy pochodzące wyłącznie z jednego regionu świata, które pozwalają nam poczuć prawdziwy charakter danej odmiany. Arabiki Single Origin dają nam możliwość doświadczenia na własnej skórze, jak różny potrafi być smak kawy w zależności od jej pochodzenia.

  Jeżeli posiadamy ziarna dwóch lub więcej doskonałych arabik, to dlaczego nie mielibyśmy ich ze sobą połączyć, tworząc zupełnie nowe smaki? W taki właśnie sposób powstają blendy, czyli mieszanki ziaren różnych gatunków. W ofercie MK Cafe Fresh znajdziemy autorskie mieszanki 100% arabiki, które składają się ziaren pochodzących z różnych stron świata, dając nam możliwość doświadczenia zupełnie nowych doznań smakowych.

  Kawa ziarnista MK Cafe Fresh 100% Arabica doskonale sprawdzi się w naszych domach, ale możemy z niej również korzystać w kawiarniach i restauracjach, w których stawia się na jakość przygotowywanej kawy. Wybierając kawę MK Cafe Fresh, mamy gwarancję zakupu zawsze świeżych ziaren, które zachwycą nas smakiem i aromatem.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel