Kawa w kapsułkach HAYB

ilość znalezionych towarów: 3

  HAYB to polska palarnia kawy, z siedzibą w Warszawie. Jest to rodzinna palarnia, założona przez entuzjastów wyśmienitej kawy speciality, którzy pragną się dzielić swoją pasją i kunsztem z innymi miłośnikami tego wyjątkowego napoju. Palarnia kawy HAYB zdobyła uznanie dzięki nieustępliwej trosce o najwyższą jakość swoich produktów. Ziarna używane do tworzenia mieszanki HAYB pochodzą z mniejszych plantacji, na których wszystkie procesy, włączając zbiór, są realizowane manualnie. To stanowi gwarancję starannego doboru i pozwala nam cieszyć się tylko najznakomitszymi i najbardziej świeżymi ziarnami na rynku.

  Kompostowalne Kapsułki do Nespresso® HAYB

  Obecnie najlepsza kawa od HAYB jest dostępna w formie kapsułek do ekspresów. HAYB zamknął esencję najbardziej tradycyjnych i kultowych mieszanek w kapsułkach kompostowalnych, kompatybilnych z systemem Nespresso®. Kawa w kapsułce jest prosta w przygotowaniu i wymaga niewiele wysiłku. W szybki i prosty sposób możesz przygotować wyjątkowe w smaku espresso, do którego przygotowania nie potrzeba specjalistycznego ekspresu. W kilku prostych krokach można cieszyć się wyśmienitą kawą w kapsułce od HAYB.

  W swojej ofercie HAYB ma Kompostowalne Kapsułki do Nespresso® - Black Espresso Blend, najbardziej owocowe Pink Espresso Blend WTF oraz klasyczne Brazylia Cerrado Patrocinio. Kapsułki HAYB są kompatybilne z ekspresami do kawy Nespresso®. Kapsułki HAYB są biodegradowalne.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel