Kawa w kapsułkach Bazzara

ilość znalezionych towarów: 2

  Kapsułki Bazzara są kompatybilne z systemem Nespresso. Jedną z ich największych zalet niewątpliwie jest atrakcyjna cena i dostępne duże opakowania, które mieszczą nawet 100 kapsułek. Wydajne i przyjazne dla portfela, pochodzą od firmy Planet Coffee, której siedziba znajduje się w Trieście. W tej kategorii zobaczysz kapsułki Bazzara o różnych profilach smakowych – prym wiedzie czekolada, liść tytoniu i kwiatowy. Doskonale nadają się do domu i biura, więc to uniwersalna kawa w kapsułkach dla każdego smakosza!

  Kapsułki Bazzara do systemu Nespresso

  Bazzara sprawia, że możesz eksplorować różne smaki, odkrywać unikalne połączenia i smakować kawę, która idealnie odpowiada Twoim preferencjom. Niezależnie od tego, czy wolisz łagodne nuty, intensywny smak czy coś pośredniego, Bazzara z pewnością spełni oczekiwania.

  W naszej ofercie znajduje się między innymi produkt Bazzara Dodicigrancru złożony z 12 odmian arabiki umiejętnie połączonych w odpowiednich proporcjach. Nadaje się do parzenia nie tylko klasycznego espresso, ale i różnych napojów kofeinowych. Ta kawa w kapsułkach ma niską zawartość kofeiny i średni stopień palenia, zatem stanowi uniwersalny wybór.

  Wybierając kawę w kapsułkach, zyskujesz wygodę i szybkość przygotowania ulubionego napoju. Bez konieczności mielenia ziaren samodzielnie, możesz w kilka chwil cieszyć się aromatyczną filiżanką kawy. Postaw na komfort od producenta Planet Coffee!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel