Kapsułki Pellini

ilość znalezionych towarów: 2

    Pellini to włoska marka, która cieszy się coraz większą popularnością. Kapsułki Pellini zawierają najwyższej jakości ziarna, zapewniając doskonałe espresso o wyjątkowym smaku i głębokim aromacie. Idealne dla tych, którzy cenią sobie prawdziwą włoską tradycję i chcą cieszyć się idealną kawą w zaciszu własnego domu. Dzięki kapsułkom Pellini poczujesz smak prawdziwego włoskiego espresso za naciśnięciem przycisku. W każdej kapsułce zawarta jest esencja jakości i smaku najwyższej klasy mieszanek kaw PELLINI.

    Kawa w kapsułkach Pellini jest szczelnie pakowana, dzięki czemu długo utrzymuje aromat i nie musimy się obawiać, że kawa zwietrzeje. Kapsułki Pellini są niezwykle praktyczne, wygodne i pozwalają przygotować kawę w sposób szybki i prosty. Wystarczy włożyć kapsułkę do ekspresu, a po kilku chwilach aromatyczna kawa gotowa! Kapsułki Pellini są kompatybilne z systemem Nespresso®.

    Przygotowanie pysznej kawy dzięki kapsułkom Pellini trwa dosłownie kilka chwil. Cały proces odbywa się bez naszego czynnego udziału, to ma znaczenie, kiedy rano się śpieszymy i mamy na głowie zebranie nie tylko siebie. Kawa w kapsułkach Pellini została stworzona po to, aby przekształcić codzienny rytuał w wymarzone espresso. Skład kapsułek jest stale kontrolowany, aby ich jakość była zawsze utrzymywana na tym samym, wysokim poziomie, który tak bardzo cenią sobie miłośnicy kawy. Oferta kapsuł Pellini to różne mieszanki kapsuł kawowych o różnym stopniu intensywności, tak by można było z nich przygotować kawę bardziej lub mniej wyrazistą. W ofercie Konesso znajdziecie popularną włoską kawę PELLINI Top zamkniętą w kapsułkach. Kapsułki Pellini Top to mieszanka najwyższej jakości ziaren arabiki selekcjonowanych już w kraju pochodzenia. Kawa w kapsułkach PELLINI Top jest przeznaczona dla miłośników wyrafinowanych słodkich smaków i aromatów. Tera również dostępna do ekspresó na kapsułki. W ofercie kapsuł Pellini znajduje się również propozycja kawy bezkofeinowej, dzięki czemu nawet osoby nietolerujące kofeiny z jakichś powodów, nie muszą rezygnować ze smaku kawy.

    Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
    pixel