Kapsułki Segafredo kompatybilne z Nespresso

ilość znalezionych towarów: 5

  Segafredo to włoska palarnia mieszczącej się w Sesto di Rastignano. Jej producentem jest firma Massimo Zanetti, znana i ceniona w ponad dwudziestu krajach na całym globie. Choć tradycja firmy nie jest bardzo długa, to jednak od tego czasu sukcesywnie zdobywa uznanie w coraz to nowych krajach na mapie kawowego świata. Segafredo w swojej oferci posiada kawy ziarniste do ekspresów ciśnieniowych, kawy mielone oraz kapsułki do kawy.

  Kawa w kapsułkach Segafredo

  Kapsułki Segafredo to idealny wybór dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia i nie zawsze mogą poświęcić wiele czasu na przygotowanie swojego ulubionego napoju. Dzięki kapsułkom Segafredo przyrządzenie kawy staje się niezwykle proste: wystarczy włożyć kapsułkę do ekspresu, nacisnąć przycisk, i w międzyczasie zająć się innymi sprawami. Za chwilę możesz już rozkoszować się aromatyczną czarną kawą lub filiżanką espresso. To rozwiązanie sprawia, że nawet w najbardziej zabieganym poranku, podczas przygotowań do pracy, podczas zbierania siebie i innych członków rodziny z łatwością zyskujesz dostęp do kofeiny, która doda Ci energii na cały dzień.

  Kapsułki Segafredo do Nespresso®

  Kapsułki Segafredo są hermetycznie zamknięte, dzięki czemu na długo zmielona kawa zachowuje swoją świeżość i aromat. Kapsułki są biodegradowalne i nadają się do kompostowników, co ma mniejszy wpływ na środowisko.

  Z kawy w kapsułkach przygotujesz wyraziste espresso, kawę o grubej cremie czy większą kawę czarną. Z pewnością w ofercie kapsuł Segafredo znajdziesz mieszankę o odpowiedniej dla Ciebie intensywności. W naszej ofercie dostępne są między innymi kapsułki z linii Segafredo Le Origin, w których są zamknięte wyjątkowe 100% średnio palone arabiki z konkretnego regionu: Peru, Brazylii czy Kostaryki. Te kawy to podróż do bogactwa smaku i aromatu. Dla miłośników wyrazistych nut Segafredo zamknęło w kapsułkach swoją kultową, ciemno paloną mieszankę arabiki i robusty - Intermezzo. Teraz nawet użytkownicy ekspresów na kapsułki mogą cieszyć się smakiem kawy Segafredo. Kapsułki Segafredo są kompatybilne z Nespresso.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel