Kawa w kapsułkach illy do Nespresso

ilość znalezionych towarów: 5

  Illy Caffe to palarnia z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w paleniu kawy. Specjalizuje się w kreowaniu mieszanki doskonałej do parzenia espresso, które zdobyło uznanie nie tylko we Włoszech, ale także na całym świecie. Firma, będąca jednym z pionierów w branży kawowej, działa od 1933 roku i jest uznawana za lidera wśród producentów kawy. illy Caffe tworzy unikatowe blendy, komponowane ze ziaren pochodzących z różnych zakątków świata, takich jak Brazylia, Kolumbia, Kostaryka, Gwatemala, Etiopia czy Indie, a nad jakością ich selekcji czuwa już trzecie pokolenie rodziny.

  Poza klasyczną kawą ziarnistą i mieloną, w ofercie palarni znajduje się również kawa w kapsułkach illy, przeznaczona do szybkiego przyrządzania smakowitej kawy w ekspresach do kapsułek. Tak przygotowana kawa charakteryzuje się intensywnym smakiem, wyjątkowym aromatem oraz idealną gęstością. Wybierając kawę w kapsułkach illy, masz pewność, że zawsze otrzymasz perfekcyjne espresso, nie tracąc przy tym dużo czasu.

  Kapsułki illy do Nespresso

  Kapsułki illy do Nespresso® zostały wyprodukowane z aluminium, by zabezpieczyć unikatowy aromat wyjątkowej mieszanki 100% Arabiki illy. Dostępne są w wielu wariantach smakowych: klasycznym, intensywnym oraz mocnym, zarówno w wersji espresso, jak i klasycznym Lungo. Asortyment uzupełnia również wariant espresso bez kofeiny. Bowiem prawdziwe szczęście to możliwość odkrywania coraz to nowszych sposobów, by przedstawić światu doskonałą kawę illy. Kapsułki illy są kompatybilne z systemami Nespresso. Decydując się na kawę w kapsułkach, korzystasz z komfortu oraz ekspresowego przyrządzania ukochanego trunku. Bez potrzeby samodzielnego mielenia ziaren, aromatyczna filiżanka kawy może być Twoja w zaledwie kilka momentów. Kawa w kapsułkach illy do Nespresso to sposób na szybką i smaczną kawę w zaciszu swojego domu.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel