Kawa w kapsułkach Jacobs - zamienniki Nespresso®

ilość znalezionych towarów: 9

  Kapsułki do kawy to nie tylko wygoda i szybkość przyrządzania napoju, kapsułki gwarantują stałą jakość kawy za każdym razem. Kapsułki do kawy to różnorodność smaków i aromatów, które możemy odkrywać każdego dnia. Wyobraź sobie możliwość degustacji kaw z różnych zakątków świata, od intensywnych włoskich espresso, po delikatne i kwiatowe nuty kaw afrykańskich, wszystko to dzięki małym kapsułkom. Nie ma wątpliwości, że kapsułki do kawy przynoszą wiele korzyści.

  Kapsułki Jacobs

  Marka Jacobs to firma z wieloletnią tradycją, której produkty cieszą kubki smakowe w wielu gospodarstwach domowych. Teraz ulubione kawy Jacobs zostały zamknięte w wygodnych kapsułkach, aby móc rozkoszować się aromatyczną kawą z ekspresu na kapsułki. Kapsułki Jacobs są kompatybilne z systemami Nespresso®, co umożliwia przyrządzenie ulubionego napoju w zaciszu własnego domu, zachowując najwyższą jakość i wyjątkowy smak. Wybierając kapsułki do kawy Jacobs, decydujesz się na doskonałość i niezrównane doświadczenie smakowe. Jacobs oferuje wiele smaków i intensywności, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy kawy. Bogactwo aromatów zamknięte w kapsułkach Jacobs pozwala każdemu odnaleźć swoją idealną mieszankę.

  Kapsułki aluminiowe Jacobs

  Dzięki zastosowaniu kapsułek aluminiowych każda porcja kawy zachowuje swoją świeżość i unikatowy aromat, co sprawia, że chwila z filiżanką kawy Jacobs staje się wyjątkowym przeżyciem. Aluminiowe kapsułki najskuteczniej chronią smak i aromat zamkniętej w niej kawy.

  Różnorodność kapsułek Nespresso® Jacobs

  Kapsułki do kawy Nespresso® Jacobs oferują szeroki wybór specjałów kawowych. Od mocnego espresso po jednorodne edycje Single Origin w edycji kapsułek Barista Edition, gdzie możesz skosztować kawy z danego regionu, np. z Kolumbii. Są one dostępne w różnych pojemnościach i intensywnościach. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem mocnego espresso, czy delikatniejszej kawy, na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie. 

  Kompatybilność kapsułek Jacobs

  Kapsułki Jacobs są kompatybilne z ekspresami Nespresso® z linii Original, z wyjątkiem U®*, Umilk®*, Expert®*, Expert&Milk®*, Prodigio®* oraz Prodigio&Milk®* zakupionych po 25 lipca 2016. Nie są kompatybilne z ekspresami z linii Professional oraz Vertuo.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel