Blog

Ekspresy marki Jura to prestiżowe urządzenia, które zapewniają nam wygodę użytkowania i umożliwiają zaparzenie doskonałej kawy. Musimy jednak pamiętać, że ekspres do kawy to urządzenie, o które należy dbać i regularnie czyścić. W tym artykule dowiesz się jak czyścić ekspres do kawy Jura.

Przeczytaj więcej

Kawa to napój popularny na całym świecie, a wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki małej czarnej czy cappuccino z mleczną pianką. Możliwość przygotowania smacznej, aromatycznej kawy jest ważna nie tylko w domu, ale także w miejscu pracy. Dlatego każdy pracodawca powinien zainwestować w dobrej jakości ekspres do kawy dla swoich pracowników. Takim ekspresem jest z pewnością Nivona 1040.

Przeczytaj więcej

Owocowa lemoniada to idealna propozycja na upalne wakacyjne dni. Doskonała kompozycja słodkiego mango, brzoskwini i orzeźwiającej cytryny przygotowana na zimno ochłodzi nasze ciała i zachęci do letnich aktywności. Poznaj przepis na owocową lemoniadę z syropami Monin i przygotuj ją w domu w zaledwie kilka minut.

Przeczytaj więcej

Poznaj przepis na kawę Tonic Espresso z różowym pieprzem i przygotuj je w zaledwie kilka minut. Niezwykłe połączenie wytrawnego toniku, kostek lodu, aromatycznej kawy oraz syropu z różowego pieprzu od Monin przyniesie nam skuteczne ochłodzenie, a dodatek przyprawy pozwoli poczuć prawdziwy indyjski klimat.

Przeczytaj więcej

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność odwiedzić naszych przyjaciół z tarnowskiej palarni kawy Mott Coffee Company. Zapraszam do naszej relacji z odwiedzin palarni kawy Mott Coffee Company, w której postaram się ukazać w pełni klimat tego fascynującego miejsca.

Przeczytaj więcej

Urządzenia marki Jura wyróżniają się na tle konkurencji elegancją, solidnością i nowoczesnością, jednak najważniejsze jest to, że w ekspresach Jura możemy przygotować wyśmienitą kawę. Poznaj kluczowe technologie stosowane w ekspresach do kawy Jura, dzięki którym w domu możemy się poczuć niczym prawdziwy barista.

Przeczytaj więcej

Historia firmy Jura

Jura to szwajcarski producent ekspresów do kawy klasy Premium, które swoje zastosowanie znajdą w naszych domach oraz biurach. Wysoka jakość urządzeń marki Jura i ogromne uznanie użytkowników na całym świecie są wynikiem długiej historii firmy i dużego doświadczenia jej właścicieli.

Przeczytaj więcej

Nadmierne uwalnianie pary wodnej z boku ekspresu do kawy nie jest oczekiwanym zdarzeniem i może oznaczać, że nasze urządzenie potrzebuje naprawy. Oto kilka czynników, które mogą być powodem sytuacji, w której z boku naszego ekspresu uwalnia się nadmiar pary wodnej.

Przeczytaj więcej

Kawa mrożona to coś więcej niż zwykły napój dodający energii. Aż trudno uwierzyć, że jego historia rozpoczęła się dopiero w drugiej połowie XX wieku! Poznaj rodzaje kawy mrożonej, zobacz, jak powinna być podawana i kiedy smakuje najlepiej.

Przeczytaj więcej
pixel