Opinie o Ekspres do kawy Dr.Coffee H1 - Czarny + GRATIS karta podarunkowa 200 zł

  • Automatyczny ekspres do kawy z profesjonalną dyszą do spieniania mleka, który przygotuje nawet do 20 kaw dziennie. Dr.Coffee H1 ma nowoczesny wygląd i kompaktowe rozmiary, dzięki czemu wpisuje się do każdego wnętrza.
Producent: DR.COFFEE

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor:
2023-10-09
Nigdy wcześniej nie posiadałam ekspresu do kawy, dlatego zakup Dr.Coffee H1 był dla mnie dużym krokiem. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona! Ekspres jest intuicyjny w obsłudze, co było dla mnie ważne jako dla początkującej. Dla kogoś, kto nie miał wcześniej do czynienia z ekspresami do kawy, to naprawdę dobry wybór.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Paweł, Zaleszany
2023-09-07
Co najbardziej mnie zaskoczyło, to obrotowy panel sterujący, który jest nie tylko intuicyjny, ale też sprawia, że obsługa ekspresu jest bardzo przyjemna. Dzięki manualnej dyszy pary wodnej mam też pełną kontrolę nad pianką do cappuccino. Zdecydowanie polecam DR.COFFEE H1 każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość i funkcjonalność.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor:
2023-09-07
Dr Coffee to prawdziwy HIT w mojej kuchni. Ekspres jest elegancki i nowoczesny, ale przede wszystkim niezwykle funkcjonalny. Szybko i sprawnie zaparza kawę, zachowując przy tym jej pełny aromat i smak. Cenię sobie również łatwość obsługi oraz intuicyjny interfejs. Zdecydowanie polecam!
Opinia naszego klienta w
    pixel