Opinie o Ekspres do kawy Lelit Mara PL62 - NIEDOSTĘPNY

  • Ekspres został stworzony dla osób pragnących zasmakować idealnego espresso w swoim domu. Cechuje się świetnym wykonaniem oraz bardzo prostą obsługą. Wyposażony w dwie dysze jedna do spieniania mleka a druga do dozowania wody. Grupa 58 mm, Bojler 1500 ml
Kod produktu: 8009437001392

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Joanna, Toruń
2022-07-01
Ekspres najwyższej klasy. Precyzja wykonania w każdym calu. Przepięknie wygląda w biurze. Pracuje cicho, nagrzewa się baardzo szybko. Podgrzewanie filiżanek świetnie zdaje egzamin. Oczywiscie jakość kawy zależy od ziarna. Kto tęskni za Włochami polecam. Jedyny minusik - nalewanie wody mogłoby być troszkę wygodniejsze, ale to kwestia indywidualna. Nie mam do czego się przyczepić. Mercedes wśród ekspresów.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Grzegorz, Puławy
2021-01-22
Sprzęt rewelacja, nie żałuję żadnej złotówki wydanej na ten zakup. Polecam każdemu smakoszowi espresso jak i kaw mlecznych. Moja żona była zdecydowana na automat, jednak w tym momencie sama przyznała, że byłby to błąd. Wygląd ekspresu na żywo robi robotę i zwraca uwagę wszyskich gości. Odkryłem w sobie nową pasję ;).
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Rafał, Warszawa
2018-06-25
Już sam wygląd ekspresu wywołuje ekscytację, ale najlepsze jest, gdy już go uruchomimy. Od samego początku wydaje się jakby był z innej planety. Cały proces parzenia kawy jest bardzo profesjonalny, a obsługa jest niezwykle wygodna. Jak dla mnie jest to luksusowy mercedes wśród ekspresów do kawy.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jacek, Warszawa
2017-11-06
Ekspres kolbowy doskonały! Polecę go każdemu znajomemu. Użytkowany jest w domu i robi wrażenie na gościach.
Opinia naszego klienta w
    pixel