Opinie o Kawa ziarnista COFFEE HUNTER Kostaryka Tarazzu 250g

  • Średnio palona kostarykańska arabika Single Origin przeznaczona do ciśnieniowych i przelewowych metod parzenia. Coffee Hunter Kostaryka tarrazu posiada słodki smak z nutami orzechów, rumu i jagód.
Kod produktu: 5902973700152
Producent: COFFEE HUNTER

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 4.25
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Filip, Gdańsk
2022-07-14
Świetna kawa, zdecydowanie lepsza niż inne tarazzu jakie piłem
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 3 / 5 )
Autor: Michał, Łódź
2022-06-10
Spodziewałem się wymienionych w profilu nut rumowych, ale się takich nie doszukałem (kupiłem ją tylko z tego powodu). Kawę robiłem w AP i V60. Mam porównanie z Kostaryką La Guaca (mega rumowa) i Gwatemalą Finca Medina (nie aż tak rumowa, jak La Guaca, ale również bez problemu te nuty są wyczuwalne dość wyraźnie) więc wiem czego można się spodziewać. Rozumiem, że sensoryści mogą wyczuć szóstym zmysłem wiele niuansów, ale statystyczny kawosz raczej na taki poziom się nie wzniesie. Sam wypał oceniam jako bardzo dobry, dlatego jeśli ktoś poszukuje czegoś niezbyt drogiego raczej do metod ciśnieniowych, to ta kawa może się sprawdzić. Moja opinia dotyczy tej kawy użytej do metod alternatywnych.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mateusz, Gorlice
2022-05-27
Dobra kawa za nieduże pieniądze. Data palenia bardzo świeża.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 4 / 5 )
Autor: Mateusz, Gorlice
2022-05-15
Pierwsza Costa Rica, którą piłem ciężko porównać ją z czym kolwiek. Troche przypomina mi Brazylie. Ogolnie jest tania. W mojej opini bardziej pod ekspres niż przelew.
Opinia naszego klienta w
    pixel