• W pełni automatyczny ekspres do kawy niemieckiej firmy Melitta, który idealnie sprawdzi się w Twoim domu. Caffeo Barista T Smart zapewnia maksymalną wygodę użytkowania oraz kawę porównywalną do tej z kawiarni.
Kod produktu: 4006508217823
Producent: MELITTA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 5 Średnia ocena: 4.80
Sortuj:
( 5 / 5 )
2023-03-25
Ekspres ok. Minusy to głośna praca oraz dotyk średni, wolałbym przyciski.
Szymon, Tarnawatka Tartak
( 5 / 5 )
2023-01-28
zalety: Solidnie wykonany, bardzo funkcjonalny, łatwy w czyszczeniu, cichy. Wielki plus za funkcje smart. Intuicyjny w obsłudze funkcji konserwacji. Bardzo estetyczny wygląd. Funkcja aromatu intensywnego i standardowego kawy. Pojemnik na 2 rodzaje ziaren. Możliwość modyfikacji ilości napoju już podczas jego wykonywania. Kawy aromatyczne i smaczne bez uczucia przepalenia. Kawy naprawdę gorące nawet te mleczne. Możliwość ustawienia 3 poziomow temperatury parzenia kawy wady: Menu trochę toporne. Niektóre hasła menu inaczej nazwane niż w instrukcji obsługi. Pod kombinacją odpowiednich klawiszy zaprogramowanych jest dodatkowo 14 napojów kawowych. Niestety trzeba zrobić sobie ściągę albo nauczyć się na pamięć, gdyż po naciśnięciu od razu wykonywana jest kawa. Przydałaby się funkcja akceptacji wybranego napoju z rozwijanej listy. nie zawsze kawy warstwowe wychodzą z idealnie oddzielona frakcja mleczna od kawowej
Michał, Łódź
( 4 / 5 )
2022-12-28
Ekspres spełnia oczekiwania - jest cichy, szybki, bardzo dobrze pieni mleko i dobrze parzy kawę. Z niedogodności niektóre przyciski na panelu dotykowym reagują dość topornie i zdarza się zrywać połączenie bluetooth z telefonem nawet stojąc tuż przy ekspresie. Ogólnie na plus.
Wojciech, Pasłęk
( 5 / 5 )
2022-03-15
Polecam.
KAROL, LIMANOWA
( 5 / 5 )
2021-08-23
Jak dotychczas ekspres sprawdza się bardzo dobrze, użytkownikom smakuje kawa. Na pewno warto używać dwóch różnie palonych ziaren: do kaw espresso i kaw creme. Bieżący serwis jest wygodny (wyrzucanie zmielonej kawy, wylanie skroplin); łatwo jest wyczyścić moduł zaparzania, mimo okresu wakacyjnego i mniejszej liczby widać że takie czyszczenie jest przydatne. Podsumowując, jesteśmy zadowoleni z tego ekspresu.
Marcin, Wrocław
    pixel