Opinie o Ekspres przelewowy Melitta Aroma Fresh Therm 1021-12

  • Przelewowy ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w naszych domach oraz biurach. Melitta Aroma Fresh Therm przygotowuje kawę metodą przelewową i posiada dzbanek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej.
Kod produktu: 4006508222254
Producent: MELITTA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 7 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Marcin, Gdańsk
2020-10-28
Bardzo dobra kawę parzy. Zastanawiałem się nad wersją ze szklanym dzbankiem. Po ponad miesiącu użytkowania myślę, że wersja z termosem jest optymalna. Kawa po godzinie jest tylko o 5 stopni zimniejsza. Termos w środku nie załazi nalotem, wystarczy go przepłukać. Jeśli korzystasz z taimera trzeba pamiętać, żeby wieczorem założyć lejek i filtr bo się rano można zdziwić. Największy bajer to ten młynek zintegrowany.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Elżbieta, Rudniki
2020-10-14
Dobry ,łatwy w obsłudze express do kawy
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Magdalena, Wrocław
2020-10-10
Jestem bardzo zadowolona z ekspresu.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Marek, Jastrezębie Zdrój
2020-09-07
Ekspres jest zaskakująco prosty i funkcjonalny, kawa aromatyczna i smaczna. Przetestowałem jego możliwości we wszystkich wariantach i jest OK. Co do trwałości, to jest za wcześnie o tym pisać (jego poprzednik Bosch pracował 19-naście lat), co przy obecnie panującej ,,religii" produkcyjnej jest mało realne, ale mam nadzieję na ,,rozczarowanie".
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Piotr, Poznań
2020-06-13
Jak w ocenie jednego z poprzedników kupiłem w sklepie na promocji. Strzał w dziesiątkę, nie jestem koneserem ale kawa bardzo dobra, młynek bardzo przydatny, timer, łatwość czyszczenia. Jedyny mankament krótki kabel zasilający trzeba postawić blisko gniazdka. Bardzo polecam, zarówno ekspres jak i zakupy w sklepie.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mateusz, Gdańsk
2020-06-01
O zakupie tego ekspresu zdecydowała bardzo niska cena + promocja. Ciężko znaleźć coś porównywalnego cenowo i tak dobrej jakości.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Elwira, Elbląg
2020-03-05
Dobrej jakosci ekspres. Za jednym razem może zrobić cały dzbanek kawy, a termos utrzymuje jej ciepło. Obsługa sklepu bardzo miła, a ekspres dostałam już na drugi dzień od zakupu.
Opinia naszego klienta w
    pixel