Kawa ziarnista Wild Hill Coffee

ilość znalezionych towarów: 10

  Ela i Adam — chcieli pić zdrową kawę, więc założyli palarnię Wild Hill Coffe. Palarnia Wild Hill Coffe to źródło kawy ekologicznej Specialty. W każdej paczce segmentu Specialty znajduje się 100% ekologiczne ziarna Arabiki Single Origin. Właściciele są dumni z tego i cieszą się, że sami mogą sięgnąć po kawę pełną antyoksydantów z certyfikowanych upraw ekologicznych. Chcą, aby ich kawa była pyszna, zdrowa i uprawiana w zgodzie z naturą, gdzie uprawa ziaren nie obciąża środowiska i szanuje się ludzi pracujących na plantacjach.
  Wild Hill Coffe oferują kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia kawy typu chemex, drip, aeropress czy ekspres przelewowy oraz do ciśnieniowych metod parzenia takich jak ekspres automatyczny i kolbowy, kawiarka czy tradycyjna metoda parzenia.

  KAWY ZIARNISTE DO PRZELEWOWYCH METOD PARZENIA KAWY

  Palarnia Wild Hill Coffe w swojej ofercie posiada wysokiej jakości ekologiczną 100% Arabikę typu Specialty, która wypalana jest w stopniu jasnym. Jasny stopień wypalania wydobywa z kawy jej indywidualne cechy i podkreśla pochodzenie. Kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia najlepiej będą smakować zaparzone w chemexie, dripperach, aeropressie czy w ekspresie przelewowym. Palarnia oferuje ziarna z takich krajów jak Etiopia, Honduras, Kostaryka, Kolumbia, Brazylia czy Indonezja.

  KAWY ZIARNISTE DO CIŚNIENIOWYCH METOD PARZENIA

  Wild Hill Coffe w swojej ofercie posiadają kawy ziarniste do espresso, wypalone w stopniu średnim. Kawy te są idealne do ciśnieniowych metod parzenia takich jak ekspres ciśnieniowy, kolbowy, kawiarka, French Press czy do tradycyjnej metody zaparzania. Są to ziarna pochodzące między innymi z Brazylii, Kolumbii czy Kostaryki.

   

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel