Opinie o Ekspres do kawy Melitta Latte Select F63/0-201 + Pakiet 4kg kawy

  • Automatyczny ekspres do kawy niemieckiej firmy Melitta pozwala na przygotowanie zawsze perfekcyjnej kawy w Twoim domu. Oprócz stylowego designu urządzenie zostało wyposażone w nowoczesne technologie, które gwarantują maksymalną wygodę użytkowania.
Kod produktu: 4006508223817
Producent: MELITTA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Konrad, Szczucin
2023-08-18
Ekspres naprawdę robi robotę! Najlepsze jest jednak łatwość i szybkość jego codziennego czyszczenia, praktycznie wszystko odbywa się automatycznie.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Krystian, WROCŁAW
2023-07-22
Ekspres używamy dopiero 2m-ce. Na chwilę obecna jesteśmy zadowoleni bardziej niż się spodziewaliśmy. Kawy z pianą mleczną są przepyszne, aczkolwiek korzystamy z możliwości utworzenia własnego przepisu (z mniejszą ilością mleka i większą ilością kawy). Naturalnie powyższe można zrealizować w trakcie przygotowywania kawy w sposób bardzo łatwy za pomocą jednego pokrętła. Podstawowy serwis, mycie itd - łatwe, szybkie i przyjemne.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Bartosz, Witkowo
2023-07-10
Produkt bardzo dobrej jakości. Intuicyjna obsługa i pyszna kawa. Ekspres widzieliśmy u znajomych i od razu wiedzieliśmy, że chcemy taki sam. Kawa w zestawie pyszna.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Anna, Huta Stara B
2023-06-01
Kawa z tego ekspresu smakuje wyśmienicie - fani kawy Late będą zadowoleni. Ekspres łatwo się czyści i nie wymaga zbyt dużego zaangażowania ze strony użytkownika. Produkt polecam do użytku domowego lub małego biura.
Opinia naszego klienta w
    pixel