Kawa ziarnista Autumn

ilość znalezionych towarów: 2

  Autumn Coffee Roasters to płocka palarnia kawy, która bezpośrednio współpracuje z cenionymi baristami oraz hodowcami kawy z całego świata. Doświadczeni roasterzy z palarni Autumn świetnie wiedzą, w jaki sposób należy postępować z ziarnem kawy, aby wydobyć z niego najlepsze właściwości smaku i aromatu. Dzięki temu potrafią oddać prawdziwy charakter regionu, z którego pochodzi dana kawa. Autumn Coffee Roasters oprócz palarni posiada także kawowe laboratorium, gdzie załoga jeszcze lepiej poznaje każdą kawę, z którą przychodzi pracować roasterom. Autumn Coffee Roaster to także doskonałe miejsce dla każdego, kto pragnie podnieść swoje kompetencje. Palarnia działa w ramach SCA i zajmuje się różnego rodzaju szkoleniami, kursami oraz konsultacjami ze świata kawy.

  Kawa Autumn do espresso

  W ofercie palarni Autumn Coffee Roasters znajdziemy kawy ziarniste do espresso, które sprawdzą się do przygotowania w ekspresach kolbowych i automatycznych. Są to średnio palone kawy nadające się nie tylko do przygotowania espresso, ale także wszelkich napojów powstających na jego bazie. Dzięki temu kawa ziarnista Autumn sprawdzi się także do cappuccino czy latte macchiato.

  Kawa ziarnista Autumn Coffee Roasters do espresso dostępna jest w opakowaniach o pojemności 1 kg i 250 g. Duże opakowanie kawy Autumn idealnie sprawdzi się, gdy pijemy dużo kawy w ciągu dnia i nie chcemy, co chwilę otwierać nowej paczki. Małe opakowania kawy ziarnistej to doskonała propozycja dla osób, które lubią testować różne kawy, aby odkryć całą gamę oferowanych smaków.

  Kawa Autumn do alternatyw

  Wśród kaw ziarnistych Autumn znajdą coś dla siebie również miłośnicy alternatywnych metod parzenia. Kawa zairnista Autumn do alternatyw to średnio palone ziarna jednorodnej arabiki pochodzące z plantacji całego świata. Wśród nich znajdziemy kawy ziarniste z Kolumbii, Etiopii, Brazylii czy Kenii, które dzięki odpowiedniemu wypaleniu zachwycają bogatym smakiem i głębokim aromatem. Kawa ziarnista Autumn sprawdzi się do przygotowania w zaparzaczach french press, Chemex, drip, ale z powodzeniem możemy ją także zaparzyć w ekspresie przelewowym.

  Kawy ziarniste Autumn Coffee Roasters znajdziesz teraz w ofercie sklepu Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel