Opinie o Kawa ziarnista Johan & Nyström Fundamental Espresso 500g - NIEDOSTĘPNY

  • Fundamental Espresso to średnio palona arabika jakości specialty pochodząca ze szwedzkiej palarni Johan & Nystrom. Jest to kawa polecana głównie do parzenia espresso z ekspresów ciśnieniowych. W jej smaku wyczujemy słodycz nugatu i nektarynki.
Kod produktu: 7350045064912

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 4.67
Sortuj:
Ocena: ( 4 / 5 )
Autor: Piotr, Radom
2020-03-10
Kawa delikatna, ale niestety nie stała się moją ulubioną. Warto spróbować, ale nie każdy będzie jej smakiem zachwycony. Dla mnie jest zbyt delikatna, ale na pewno znajdzie wielu fanów.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Kazimierz, Radom
2020-01-06
W pełni potwierdzam ocenę p. Piotra z Łodzi. Parzyłem kawę w kawiarce i w aeropresie (95oC). Wyśmienita w obu przypadkach. Drobna uwaga - palarnia J&N podaje taki skład: Brasilien Bobolink, Burundi Long Miles i Peru Incahuasi. Kawy z Etiopii brak. Ponadto J&N stosuje cyfry 1, 2 i 3 na oznaczenie smaku i aromatu. Nie odpowiada to zbyt dokładnie stopniom palenia. Jestem pełen uznania dla pracy sklepu - szybkość i jakość wysyłki chyba niedościgniona.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Piotr, Łódź
2019-04-20
Kawa delikatna, orzeźwiająca w smaku. Bardzo mocno wyczuwalna owocowa słodycz z czasem przechodząca w delikatną kwasowość.
Opinia naszego klienta w
    pixel