Kup 2 kg kawy i odbierz książkę M. Rusnarczyka w prezencie

Jak skorzystać z promocji?

Kawy Tom Caffe i MRC. to najwyższej jakości mieszanki przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych, które wprawią w zachwyt każdego fana aromatycznego espresso i aksamitnego cappuccino. Każda z tych kaw zabierze Cię w podróż do świata bogatych smaków i aromatów. Teraz kupując przynajmniej dwie kilogramowe kawy MRC. lub Tom Caffe, otrzymasz gratis książkę Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów" autorstwa Marcina Rusnarczyka.

Gratisowa książka zostanie dodana automatycznie do Twojego zamówienia przy zakupie 2 kilogramowych opakowań kawy Tom Caffe lub MRC. Oferta nie łączy się z innymi ofertami oraz kodami rabatowymi, a zestawy kaw traktowane są jak pojedyncze sztuki.
PROMOCJA ZAKOŃCZONA

TOM CAFFE I MRC.

Tom Caffe i MRC. to marki, za którymi stoją dwie wielkie osobistości polskiej sceny kawowej - Tomasz Obracaj i Marcin Rusnarczyk. Pierwszy z nich (Tomasz Obracaj) to człowiek związany z branżą kawową od prawie czterdzietu lat. Doradca ICO (International Caffe Organization), Współzałożyciel i Prezydent SCAE Speciality Caffe Organization of Europe, Sędzia sensoryczny Mistrzostw Świata Baristów, Inicjator i organizator Polskich Mistrzostw Barista, Twórca i organizator Olimpiady Kawy, Trader na londyńskiej giełdzie kawy LCE (London Caffe Exchange).

Drugi to popularny Pan Kawa (Marcin Rusnarczyk), czyli tytułowy MRC. Mistrz Polski Baristów, Sędzia Polskich i Międzynarodowych Mistrzostw Baristów. Autor książki „Sekrety Kawy Poradnik dla Amatorów i Profesjonalistów”. Wieloletni trener baristów z branżą kawową związany od 20 lat.

Ogromne doświadczenie na światowym rynku kawy pozwala na zakup wysokogatunkowych ziaren ze sprawdzonych plantacji, co w wielkim stopniu przekłada się na smak kawy w naszej filiżance. Natomiast świetna znajomość produktu w połączeniu z tradycyjnym procesem wypalania kawy w piecu bębnowym sprawia, że ziarna zachowują swój wyjątkowy charakter zależny od regionu uprawy i obróbki jakiej zostały poddane. Dodatkowo prowadzona kontrola jakości przez cały proces technologiczny pozwala zachować najwyższą jakość kaw Tom Caffe i MRC.

KAWY TOM CAFFE

W ofercie Tom Caffe znajdziemy wyjątkowe blendy, czyli mieszanki różnych ziaren, które mają na celu zapewnienie zupełnie nowych doświadczeń kawowych. Każdy blend charakteryzuje się zupełnie innym smakiem i aromatem, na który wpływ ma dobór odpowiedniej kompozycji gatunków i odmian kawy. Wśród nich znajdują się mieszanki składające się wyłącznie z ziaren arabiki pochodzących z różnych regionów, jak np. Tom Caffe Blue Label, która jest połączeniem ziaren z Brazylii, Gwatemali, Kostaryki, Hondurasu, Salwadoru oraz Indii. Natomiast Tom Caffe oferuje również bardziej intensywne i pobudzające mieszanki arabiki i robusty, czego przykładem jest Black Label, który doskonale sprawdzi się do przygotowania kaw mlecznych.

Tom Cafe Red Label
Kawa ziarnista Tom Cafe Blue Label

Wybierz kawy Tom Caffe

Kawa ziarnista MRC.

KAWY MRC.

MRC. daje nam możliwość doświadczenia smaków i aromatów charakterystycznych dla ziaren pochodzących z kraju swojego pochodzenia. To wszystko dzięki wyjątkowym kawom, które składają się z ziaren z jednego regionu. Wśród nich znajdziemy czekoladowo-orzechową Brazylię, rześką Nikaraguę czy owocową Gwatemalę. Możesz mieć pewność, że każda z nich doskonale sprawdzi się w Twoim ekspresie lub kawiarce.

Kawa ziarnista MRC.

Wybierz kawy MRC.

Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów

Dziś kawa to najpopularniejszy trunek na świecie. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez kubka tego aromatycznego napoju, ale jedynie nieliczni potrafią sposób jej parzenia podnieść do rangi dzieła sztuki.

„Sekrety kawy. Poradnik dla amatorów i profesjonalistów”, krok po kroku, wprowadza w świat wyrafinowanych smaków i zapachów. Czytelnik trafia w dobre ręce. Pod okiem doświadczonego baristy i trenera, nie ruszając się z domu, przechodzi praktyczny kurs obsługi zarówno profesjonalnych, jak i domowych urządzeń do parzenia kawy oraz przygotowywania napojów na jej bazie. Dzięki tej książce i zawartym w niej wskazówkom, picie kawy nigdy już nie będzie takie samo. Zdobyta wiedza pozwoli rozkosznie delektować się jej smakiem i czerpać przyjemność z każdej kropli.

Sposób picia kawy to element stylu życia. To, jaką kawę pijemy, w jaki sposób ją przygotowujemy i podajemy, odzwierciedla nasze tempo życia oraz indywidualne upodobania. I jeszcze rzecz najistotniejsza – nie pijcie kawy samotnie, bo odbieracie sobie połowę przyjemności. Poczęstujcie swoich bliskich, przyjaciół, znajomych w pracy. Wpadną w zachwyt – to gwarantowane, a niewykluczone, że sami zechcą dołączyć do grona pasjonatów „czarnego złota”.

Książka Sekrety kawy Marcina Rusnarczyka
Książka Sekrety kawy Marcina Rusnarczyka
Książka Sekrety kawy Marcina Rusnarczyka
Książka Sekrety kawy Marcina Rusnarczyka
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel