Karta podarunkowa o wartości 200 zł GRATIS przy zakupie ekspresu Dr.Coffee

Zastanawiasz się nad kupnem automatycznego ekspresu do kawy? W takim razie mamy dla ciebie świetną promocję. Poznaj bliżej zalety i funkcje ekspresów DR.COFFEE H1 i H2, które doskonale sprawdzą się w każdym domu.
Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z tych ekspresów, to czeka Cię miła niespodzianka w postaci karty podarunkowej o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie Konesso.pl. Kartę możesz wykorzystać na zakup pierwszej kawy do nowego ekspresu, syropów, filiżanek lub innych gadżetów, ale możesz ją również przekazać bliskiej osobie.
Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

EKSPRESY AUTOMATYCZNE DR.COFFEE

Dr.Coffee H1 i Dr.Coffee H2 to automatyczne ekspresy do kawy, które zostały stworzone do użytkowania w domach. Ekspres charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wyglądem, a ich kompaktowe rozmiary sprawiają, że zmieszczą się w każdej kuchni. Oba modele dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnym i białym.

Napoje roślinne Alpro

Ekspresy Dr.Coffee H1 i H2 posiadają funkcję wstępnego zaparzania, co pozwala wydobyć z kawy maksimum smaku i aromatu. Wbudowany supercichy młynek ceramiczny z płaskimi żarnami odpowiada za szybki i precyzyjny przemiał kawy ziarnistej. Ekspresy posiadają 10 stopni regulacji grubości mielenia kawy. Na froncie ekspresów znajduje się rotacyjny kolorowy wyświetlacz LCD, któy zapewnia łatwą, intuicyjną obsługę i przeprowadza nas przez każdy proces zachodzący w ekspresie.

Czym różnią się ekspresy Dr.Coffee H1 i Dr.Coffee H2? Model H1 został wyposażony w manualną dyszę pary wodnej, dzięki której możemy ręcznie spienić mleko do kaw typu cappuccino. Model H2 posiada automatyczny system spieniania mleka z funkcją One Touch. Oznacza to, że kawy mleczne przygotujemy w nim za dotknięciem jednego przycisku. Zarówno ekspres Dr.Coffee H1, jak i Dr.Coffee H2 umożliwiają nam przygotowanie kaw czarnych i mlecznych, natomiast proces spieniania mleka wygląda w nich inaczej.

Napój Alpro Barista OAT

WYBIERZ EKSPRESY DR.COFFEE

Polecane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel