HAYB - Bohater Miesiąca w sklepie Konesso

Teraz kawy i herbaty HAYB w super,
niskich cenach!

W maju Bohaterem Miesiąca w sklepie Konesso.pl jest polska palarnia kawy HAYB. Dzięki temu przez cały miesiąc wszystkie kawy i herbaty HAYB będą dostępne w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach. To doskonała okazja, aby na nowo zakochać się w wysokiej jakości kawie.

KAWY DO ESPRESSO

W ofercie HAYB znajdziemy wysokiej jakości kawy ziarniste przeznaczone do przygotowania espresso i kaw mlecznych typu cappuccino. Są to średnio i ciemno palone arabiki z Kolumbii, Peru, Gwatemali i Brazylii, a także wyjątkowe mieszanki. Możesz przygotować je w swoim ekspresie automatycznym, kolbowym lub kawiarce.

KAWY SINGLE ORIGIN

Jeśli jesteś fanem alternatywnych metod parzenia, to koniecznie sięgnij po kawy Single Origin od HAYB. Doskonałej jakości jasno palone jednorodne arabiki, które odkrywają przed nami niezwykły świat kawowych smaków. Z pewnością jest to coś dla kawowych freaków, ale także dla osób rozpoczynających swoją przygodę w kawowym świecie.

SIE PRZELEWA

HAYB Sie Przelewa to seria kaw, która powstała z myślą o ekspresach przelewowych. Te kawy nie wymagają od Ciebie precyzyjnego liczenia klików, kontroli temperatury i dokładnego zalewania. Możesz wsypać je do przelewówki i zawsze uzyskasz pyszną kawę. Już po samej nazwie kawy (Kwiat, Owoc, Tropik, Klasyk) możesz spodziewać się, co znajdziesz w filiżance.

HAYB I KONESSO

HAYB z Konesso wielokrotnie łączyli swoje siły, a owocem tej współpracy są wyśmienite kawy. Warto wspomnieć o ostatnich blendach do espresso, czyli Espresso Blend i Milk Blend. Są to mieszanki arabik z Brazylii i Etiopii, które różnią się smakiem i aromatem. Milk Blend to kawa polecana do mlecznych specjałów — charakteryzuje się świetnie zrównoważonym smakiem z wyczuwalną nutą gorzkiej czekolady, orzechów włoskich i brązowego cukru. Espresso Blend to klasyczna mieszanka do ekspresów ciśnieniowych, która zachwyca słodyczą. W jej smaku dominuje czekolada podkręcona przez nuty czerwonych i żółtych owoców.

HERBATY

Biała, czarna, zielona… to tylko część oferty herbat, jakie zobaczysz właśnie w tej kategorii. Sprzedawana przez nas herbata HAYB występuje w formie sypanej, więc jeśli jesteś miłośnikiem tej formy teinowego napoju, na pewno znajdziesz idealny smak dopasowany do własnego podniebienia. Liście pochodzą z wielu zakamarków świata, w tym z Chin, Japonii i Tajwanu, co jeszcze bardziej poszerza wybór. Poznaj inne zalety herbaty HAYB!

Polecane
Kawa ziarnista HAYB Konesso Espresso Blend 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Konesso Espresso Blend 1kg
75,60 zł netto 139,99 zł 92,99 zł brutto 92,99 zł 139,99 zł 1859.80 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Konesso Filter Blend 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Konesso Filter Blend 1kg
71,54 zł netto 139,99 zł 87,99 zł brutto 87,99 zł 139,99 zł 1987.80 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Konesso Milk Blend 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Konesso Milk Blend 1kg
69,10 zł netto 134,99 zł 84,99 zł brutto 84,99 zł 134,99 zł 1699.80 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel