Cup-Man - wskocz na wyższy poziom

Rabat do 20% i Darmowa Dostawa
Cup Man - wskocz na wyższy poziom
Cup-man plansza do gry

Zbieraj kawę i wygraj nagrody

22 maja obchodzimy 41. urodziny Pac-Mana, bohatera gry, która w dzieciństwie zajmowała nasz wolny czas i skradła nasze serca. Oddając cześć sympatycznemu żółtemu stworkowi, przedstawiamy naszą wersję gry, w której każdy może zdobyć atrakcyjne nagrody. W naszej grze wcielasz się w postać Cup-Mana, czyli włoskiego kuzyna Pac-Mana, a Twoim zadaniem jest zebranie jak największej liczby ziaren kawy znajdujących się na naszej stronie. W nagrodę za pokonanie kolejnych poziomów wręczymy Ci prezenty w postaci darmowej dostawy oraz rabatów. Uważaj jednak na złośliwe duszki, które zmniejszają liczbę zebranych przez Ciebie punktów.

Poziom 1 gry

DARMOWA DOSTAWA ZA PIERWSZY POZIOM

Zakupy z Darmową Dostawą otrzymasz po ukończeniu pierwszego poziomu w grze. Jest to bardzo proste zadanie, z którym poradzisz sobie w mgnieniu oka. Po ukończeniu pierwszego poziomu od razu możesz skorzystać z darmowej dostawy, ale możesz też wrócić do gry, aby powalczyć o jeszcze lepsze nagrody.

Poziom 2 gry

DARMOWA DOSTAWA + RABATY ZA DRUGI POZIOM

Pokonanie drugiego poziomu to zadanie dla bardziej doświadczonego gamera. Uzbieraj odpowiednią liczbę ziaren, a otrzymasz zakupy z Darmową Dostawą, rabat 2% na całą ofertę sklepu oraz rabat 7% na wybrane marki. Nagrodę możesz odebrać od razu, ale pamiętaj, że każdy kolejny poziom gwarantuje atrakcyjniejsze upominki.

Poziom 3 gry

DARMOWA DOSTAWA + RABATY ZA TRZECI POZIOM

Ukończenie trzeciego, ostatniego poziomu gry oznacza, że możesz nazwać się prawdziwym fanem gier z lat 80. Przejście ostatniej planszy oznacza, że zasługujesz wyłącznie na najlepsze prezenty, dlatego otrzymasz od nas możliwość zrobienia zakupów z Darmową Dostawą, dodatkowo rabat 3% na całą ofertę i rabat do 20% na wybrane marki.

Jak Zostać Cup-Manem w świecie Konesso?

Odwiedzając nasz sklep, otrzymasz informację o tym, ile ziaren kawy znajduje się na danej podstronie. Gdy znajdziesz ziarno, kliknij w nie, a liczba Twoich punktów automatycznie się zwiększy. Otrzymana zniżka nie łączy się z kodami rabatowymi oraz promocjami. Każdy poziom posiada procentowy wskaźnik wypełnienia, dzięki czemu wiesz, ile ziaren należy jeszcze zebrać. Rozpocznij grę i pomóż Cup-Manowi uciec przed złośliwymi duchami.

Cup-Man w świecie Konesso

Wybrane marki objęte rabatem dodatkowym 7 lub 20%

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel