Opinie o Młynek do kawy Timemore Chestnut G1 Grinder Silver Transparent

  • Wysokiej jakości żarnowy, ręczny młynek do kawy, który jest wykonane z metalu, szkła i drewna. Chestnut Grinder Silver Transparent jest przeznaczony do metod przelewowych.
Kod produktu: 6959493502208
Producent: TIMEMORE

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 2 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: PIOTR, ZĄBKI
2022-03-24
Witam, Młynek jest świetny - co prawda używałem w życiu tylko starych przypominającycjh sześcian młynków rodziców i teściów (w których nawet zmielenie pieprzu było dość ciężkie i żmudne) ale tutaj kawę mieli się dość szybko (około 60 obrotów na dwie filiżanki kawy) i efekt jest piękny. Jedyna wada to przywierające drobinki z racji elektrostatyczności. Produkt jednak na 5*. Całe zamówienie szybko przysłane i ładnie spakowane. Bedę kontynuował zakupy w tej firmie.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Maciej, Szczecin
2020-11-18
Długo używałem młynka za 30 zł i sądziłem, że ten element mojego systemu parzenia kawy nie ma większego znaczenia (aeropress), ale po zakupie tego młynka przekonałem się, że byłem w błędzie. Bardzo duża różnica w smaku kawy - teraz jest o wiele mniej mulasta i bardziej klarowna. Szalona różnica w prędkości mielenia kawy - mielę tę samą porcję kawy kilkukrotnie szybciej niż w starym młynku (dobrych kilka minut zaoszczędzonych o poranku). Rewelacyjna jakość wykonania - przedmiot przyjemnie wziąć do ręki, dość ciężki, wszystko działa płynnie i bez najmniejszych zauważalnych luzów, precyzyjna i pewna regulacja stopnia mielenia. Drobnym minusem jest to, że kawa się elektryzuje i przyczepia do plastikowego pojemniczka oraz żaren - przed wysypaniem kawy ze zbiorniczka trzeba lekko postukać nim o blat by kawa opadła na dno. Trzeba pamiętać by korbkę po założeniu docisnąć do korpusu - nie wiedziałem o tym, co powodowało czasami wypadanie korbki.
Opinia naszego klienta w
    pixel